Drljače

Moje njive su sve ravne,relativno.Ali ako usluzno nekad treba da se odradi neka vuko****na da i to moze odraditi kako treba. Od 5m do 6.6m bas precizno :D :D
 
Prosirivanje sam pravio 2012g, tad je to bio hit u selu. Vise nije u mom vlasnistvu, prodao sam kolegi iz sela kad sam kupio polutesku. Prakticnija je od petokrilne a ima isti zahvat.
 
Ja sam ovih dana prosirio sa 4 na 6 krila...jos da namontiram gornja krila i moze u pogon. Mada bi trebalo jos ojacati kacenje..
ec4c439b47a58556a44829bbfb6104b6.jpg


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
predsetvena priprema zemljista Vidi na 128 strani moj video! 6,3m i 125ks poluteska drljaca vuce i nosi i u ritskoj zemlji. tako da za 150ks moze ako nista bar ta od 6,6m!
Druže,šumadijski breg je zeznut..nagli uspon i neravne njive..znam šta pričam..bregovi kod Beške su male bebe kakve njive se rade kod nas.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Kolega ojačavaj kačenje i tu oko piramide, kolege prosle godine prepravljale isto tako pa je vratili u delovima.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
Slazem se definitivno, slaba je ta piramida i za 4 krila.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Imao sam ja odma zamisljeno kako to odraditi, samo jos nije stiglo na red, dok ojacam krila i sve pa cu onda to, u sustini ja sam zadovoljan kako je ispalo..preklop sam radio na cekrk, mrzilo me traziti klip pa jos i sa crevima se zjb, to ce biti za sl. godinu
c446e46e38cce88bfd118160235e902e.jpg
 
Kako vuce 820 tih 6 krila na ravnim parcelama i lakoj zemlji ?,imam petrokrilnu pa nzm jel bi vredelo dodati jos 2 krila :D.Da ne secem posle XD.
 
Nisam probao jos, uglavnom sa spremacem radim, nemas potrebe dodavati jos dva krila, prosiri bocna kao sto je uradio kolega Frenky

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Тупањац лака,фала Богу издржала је више од 13-14год први пут ће ради швајс апарат :osmeh:
Photo0954.jpg
Photo0955.jpg
 
Nazad
Vrh