Drljače

Mušovac

Član
Učlanjen(a)
4 Sep 2018
Poruka
216
Moje njive su sve ravne,relativno.Ali ako usluzno nekad treba da se odradi neka vuko****na da i to moze odraditi kako treba. Od 5m do 6.6m bas precizno :D :D

frenky

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2012
Poruka
1.603
Prosirivanje sam pravio 2012g, tad je to bio hit u selu. Vise nije u mom vlasnistvu, prodao sam kolegi iz sela kad sam kupio polutesku. Prakticnija je od petokrilne a ima isti zahvat.

Ristaa

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2015
Poruka
867
Ja sam ovih dana prosirio sa 4 na 6 krila...jos da namontiram gornja krila i moze u pogon. Mada bi trebalo jos ojacati kacenje..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Poslednja izmena:

MarkoSreta

Član
Učlanjen(a)
25 Maj 2011
Poruka
1.374
predsetvena priprema zemljista Vidi na 128 strani moj video! 6,3m i 125ks poluteska drljaca vuce i nosi i u ritskoj zemlji. tako da za 150ks moze ako nista bar ta od 6,6m!
Druže,šumadijski breg je zeznut..nagli uspon i neravne njive..znam šta pričam..bregovi kod Beške su male bebe kakve njive se rade kod nas.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk

Ristaa

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2015
Poruka
867
Imao sam ja odma zamisljeno kako to odraditi, samo jos nije stiglo na red, dok ojacam krila i sve pa cu onda to, u sustini ja sam zadovoljan kako je ispalo..preklop sam radio na cekrk, mrzilo me traziti klip pa jos i sa crevima se zjb, to ce biti za sl. godinu

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
2.483
Kako vuce 820 tih 6 krila na ravnim parcelama i lakoj zemlji ?,imam petrokrilnu pa nzm jel bi vredelo dodati jos 2 krila :D.Da ne secem posle XD.

Ristaa

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2015
Poruka
867
Nisam probao jos, uglavnom sa spremacem radim, nemas potrebe dodavati jos dva krila, prosiri bocna kao sto je uradio kolega Frenky

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Vrh