Drljače

I ta od pet metara nije sira o ove ni za milimetar zato sto je osnova ista samo su bocna krila produzena. Inace odlican izbor kolega.
Ja sam mislio da ta od 5m ima tri krila fiksna pa potom dva se dizu(nisam ni pitao)

Robi daska bi trebala da ide na tesku, i dupli rotori
 
Nije mi jasno, zasto ne ugrade brisace tragova? Nije komplikovano a ne verujem i da je nesto preskupo.Mislim na one sto lice na S opruge, a steluju se po visini. Kod nas jedan vuce 5k sa MTZ 892, i to bez po muke.
 
Kristal odlična drljača,odlično je i urađena:osmeh: Na zadnjem vašaru kad sam uzeo i one rotore sam ih zagledao i pričao malo sa njima oko preravki koje su urađene. Od skoro su im malo udaljenija krila i ima nekih novina u odnosu na one od pre,svaka čast prate ljudi konkurenciju i prednjače u svakom pogledu, dobar izbor, prava stvar :ppozdrav:
 
Kakva je to drljaca koja na krilima ima prva dva reda S opruge,a iza klasicne klinove? :sta: Iz uvoza je. Danas sam cuo za to,ali nisam jos video.
 
Prijatelj iz Beške pravi ove drljače. Izuzetno su jake i mislim dobro odrađene... Je l' ima neko možda ovakve drljače?
teske-drljace.jpg
 
Kojoj kategoriji ova pripada teškoj ili super teškoj, koja joj je cena?
 
Kojoj kategoriji ova pripada teškoj ili super teškoj, koja joj je cena?

Ovo bukvalno ispada da je "polu teska" drljaca jer ram ko ram mozes napraviti kakav hoces, tu su po meni samo klinovi od teske drljace tj.30x30x300mm umesto 20x20x250mm a "krila" na cega su pricvrsceni klinovi su smesna. A o rotorima da se ne prica, kao deca na praksi da su pravila za probu, mi smo je gledali kada smo kupovali, ali smo brzo odustali od nje.
 
Poslednja izmena:
Jedan kosta oko 230 dinara(fi 200,debljina 4 mm),a sekli su na plazmi u jednoj firmi u mojoj okolini (kod Obrenovca).
 
Tako je na Tupanjcu.Precnik je sigurno taj,jedino ako ima jedan flah manje,a ja nisam dobro izbrojao :sta:
Radi se o lakoj drljaci.
 
Nazad
Vrh