DEUTZ

Lale je napravio 900h,on je i ubacio pilot,nas je proizvod,msm da rade neki momci iz Sasinaca.
"Kurat" je pozadi,jake cizme,jaki klipovi,jake ruke,meni ne teba jaci za povrsinske radove.
Nikola za pilota si upravu, rade neki momci iz Sasinaca, davno sam postavljao slike iz jednog rusa kojeg su oni radili.
Mislim da je to bio jedan od prvih koje su radili i to recima gazde tog rusa radi pilot perfektno i to u to vreme vec par godina je radio bez greske a kod njega radi poprilično zemlje.
 
Da li ima neko predstavu koliko mogu dobiti za Deutz 6.11 za delove i kome mogu prodati?
Traktor je izgoreo ceo, znaci moze se iskoristiti prednja vuča, prednja hidraulika, diferencijal, menjac, motor je bio dobar, ali je goreo, gume izgorele sve cetiri.
Dajte neki predlog za cenu...
 
Poslednja izmena:
Kako ti izgoreo traktor, preko noći u šupi, u toku rada, da li se zna uzrok?
 
Da li ima neku predstavu koliko mogu dobiti za Deutz 6.11 za delove i kome mogu prodati?
Traktor je izgoreo ceo, znaci moze se iskoristiti prednja vuča, prednja hidraulika, diferencijal, menjac, motor je bio dobar, ali je goreo, gume izgorele sve cetiri.
Dajte neki predlog za cenu...
Vise ces para dobiti ako budes pojedinacno prodavao dijelove nego da ga prodas kompletnog.
 
U radu.
Verovatno je instalacija bila uzrok.
Necu pojedinacno da rasturam, hocu u kompletu.
Pa dajte predlog za cenu.
Vec danas stavljam na oglase.
 
Kod mene je 6. godina....
https://postimg.cc/py3CsGbJ]

IMG-20220123-122335.jpg
[/URL]

IMG-20220123-122346.jpg
[/URL]

IMG-20220123-122411.jpg
[/URL][/url]
 
Da li u takvim situacijama, kada se zapali od instalacije, pomaže aparat za gašenje?
Помаже док не захвати гуме, али битно је прекинути довод струје. Зато ваља у свакој радној машини имати сигурносну склопку. А не коштају много макар оне руске.
 
Код било ког возила које се запали прво ако је у могућности скида се акумулатор или клеме. Склопка одради у почетку а ако се пожар прошири склопка не помаже зато што се каблови отопе и дође до кратког споја. Онда опет крене да гори. Једина ај да кажемо сигурност је скидање клема или целог акумулатора. Имао сам прилике неколико пута да видим, возач аутобуса узима чекић испод седишта и одвали клеме са акумулатора. У фирми су до сад два аутобуса више пута горела.
 
А како да дође до кратког споја ако прекинеш довод струје? Зато склопка и постоји јер ћеш брже на склопку одузети напон него да скинеш клему. Поготово јер су већином све клеме стегнуте на стубићима.
 
Драле, отопе се каблови и онај кабал који иде до склопке ти направи спој кад се отопи. Да нисам видео и ја сам мислио немогуће. Зато је возач узео чекић и откинуо стубиће са акумулатора. Уништио 200 евра наспрам целог аутобуса.
 
Treba ostati pribran za toliko, obicno nastupi panika i covek se pogubi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima li neko u traktor dajcov motor 2011, kako su se pokazali?
Imam u viljuskaru taj motor, iznenadjuje me kako dobro pali na mraz bez grejaca, nema grejac uopste. I jos me zanima na koliko sati se menja zupcastu sto ima?
 
Nazad
Vrh