DEUTZ

djjova

Član
Učlanjen(a)
18 Avg 2011
Poruka
749
Evo još neka slika.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

djjova

Član
Učlanjen(a)
18 Avg 2011
Poruka
749
Opet je sličan.Serija G mi deluje dosta, dosta moćnije i ozbiljnije.
Deluje dobro, pa ova igračka 5080d za ovolike pare, pitam se ko je tu lud, oni sugurno nisu. A, Armatrac sa malo buke i lošijim sedištem i 82ks 27.000 sa sve PDV-om i liči na traktor.

Tonchi

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2015
Poruka
670
Opet je sličan.Serija G mi deluje dosta, dosta moćnije i ozbiljnije.
G je bivši Agrofarm. Pa onda dolazi serija 5 kao malo teža, ali nesto sitno manji motor, pa serija 6 četiri cilindra itd. prema većima. Ja sam se kod nas raspitao za 5110G, powershuttle, 40,500 + Pdv.

Miladin

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2011
Poruka
1.134
Meni su dali ponudu na 36 bez ikakve dodatne opreme jedino menjač 30+15. Šta je ulazilo u dodatnu opremu

Dodatna oprema u tu cijenu klima, mjenjač 30+15, prednji blatobranu, automatske kuke na poteznicama, prednji nosač tegova, dodatni cilindri 3600 kg hidraulika i komanda hidraulika nazad van kabine.

Miladin

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2011
Poruka
1.134
Serija G meni nepotrebna i ovaj je više nego što meni treba. Imam Agroluxa 60 4wd nov, njega ću samo u plastenike a ovaj ako uzmem on je za ratarstvo i prevoz povrća.

Tonchi

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2015
Poruka
670
Baš sam danas ponovno kontaktirao jer sam u fazi kupnje traktora i kaže mi da je nastao problem jer većina je rasprodana i G modela kod nas osobno više biti neće, samo 5 serija nadalje zbog euro normi, ako se sad naruči, tek u 8. mj se dobije. O majko...

Miladin

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2011
Poruka
1.134
Problemi sa narudžbom 5080 D Ecoline euro 4. Prekid proizvodnje, sad rade euro 5 i nema isporuke do novembra. Ostaje mi jedino euro 3A motor model kao što je bio Agroplus. Sad sam se raspametio.

Vrh