Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Jbm ti taj 4943 vise ni na sliku da ga ne vidim

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
DKC5075, . Seme iz komšiluka. Sejala nodetka.
17696274799f49145648d97cec53974d.jpg


Sent from my S60 using Tapatalk
 
Posejao sa nešto 4943 sad čitam postove gore, kod mene je lepo nikao ali je nikakav slabo napreduje pionir ga prešišao uveliko. Kako se ponašao kasnije u vegetaciji jel' bilo nešto od njega.
 
Vi ovde kao sa marsa da ste pali,i ovde treba ponovo pisati po 1000 puta jedno te isto,dakle 4943 je sav nikakav u ovom stadijumu,kasnije se na oko popravi i daje rekord ako se poklope kockice.
 
Samo mu daj sta mu treba, vratice on to. Ako si ranije sejao Pionir onda se moze desiti da bude losiji, razliciti su u razlicitim uslovima kao i pojedinacni hibridi iste kuce, ali ako si sejao ove domace "preradjevine" onda ces sigurno videti razliku. ;) Prosle godine u ovo vreme secam se komentara na taj 4943 nema ko mu nije sve po spisku, a kasnije u zetvi nesto se ne secam toliko, bilo je losih iskustava ne kazem ali bilo ih je i sa drugima..
 
Posejao sa nešto 4943 sad čitam postove gore, kod mene je lepo nikao ali je nikakav slabo napreduje pionir ga prešišao uveliko. Kako se ponašao kasnije u vegetaciji jel' bilo nešto od njega.
Potpuno ista situacija i kod mene, baš zaostaje za pionir hibridima, ako ga nisi ošparto uradi to, jel nekako je buknuo posle špartanja. Kako god da rodi ja to više ne sejem ....
 
Nazad
Vrh