Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Hteli mi to da priznamo ili ne, oni nas smatraju za hrpu maloumnika(pod oni mislim i na državu ne samo na profitom vodjene multinacionalne kompanije) i nije mi jasno zašto se onda čudimo kad nam onda plasiraju ove vašarske da ne kažem prostačke sadržaje po promocijama, tzv "edukacijama". A isto tako hteli mi to da priznamo ili ne masa medju NAMA jeste povodljiva za svim ovim sadržajima i sve nas više i više zakucava za poslednju poziciju na margini ovog našeg i ovako kulturno neprosvetljenog društva. MOJE MIŠLJENJE
Što kaže jedan moj prijatelje koji je rodjen i odrastao u nemačkoj: "ej bre, znaš li ti ko je nemački BAUER"

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Dobro izgleda Suzi za njene godine da se ne lazemo sad

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Al ste vi neki! Dvojici nije se svidjala prezentacija a ostali koji nisu bili zapeli po negativnim komentarima pa stiglo se cak i do toga da zna ko je kome idol. Bas svasta!
Zar se ti Milovane slikas iskljucivo sa idolima? Te danasnje pizdarije od parova, zadruge itd. u ono vreme kad je Suzana bila aktuelna nije uopste bilo, ali ti si bio mali pa se ne secas. Ne vidim nista negativno u jednoj obicnoj slici!
 
Peet ja nemam idole. Bespotrebno ste nasli prozvani. Hteo sam da kazem kako je sve u ovoj drzavi izgubilo vrednost,pa i ta Suzana Mancic(svi znamo kakve su snimci objavljivani itd)
A ta predavanja i promocije su se svela na to da idemo da jedemo i pijemo. Kod nas kad krenu predavanja 70% njih dolazi da se zaj...va,a ne da nesto nauci.
 
Peet ja nemam idole. Bespotrebno ste nasli prozvani. Hteo sam da kazem kako je sve u ovoj drzavi izgubilo vrednost,pa i ta Suzana Mancic(svi znamo kakve su snimci objavljivani itd)
A ta predavanja i promocije su se svela na to da idemo da jedemo i pijemo. Kod nas kad krenu predavanja 70% njih dolazi da se zaj...va,a ne da nesto nauci.
Hleba i igara...
 
Ko je otisao desetine km samo zbog hrane i pica, taj bez svega toga ne bi otisao ni da mu je prezentacija ispred kapije. A ako u tom ukruzenju vas ima takvih 70% a ne da nesto pametno i poucno cuju na prezentacijama onda je to zalosno!
Ali u svakom slucaju, mislim da ne vredi iz nicega napraviti polemiku bez potrebe. Ko zeli da sazna nesto novo o nekim drugim hibridima ili pesticidima i da bude u toku ide, ko ne zeli ne mora.
 
" A ako u tom ukruzenju vas ima takvih 70% a ne da nesto pametno"
Sad bi i ja mogao uvredjen da se nadjem...
Ali kao sto kazete,nije vredno polemike... :ppozdrav:
 
Nažalost nije Milovan daleko od istine,zadnji put kad sam bio DKC je imao prezentaciju u sali je bilo predavanje kad su čuli da ima i ručak napunila se sala .Jedino su ljudi slušali malo ovog iz Elixira (ne znam samo da li zbog uvodnog spota sa onom devojkomili što je bio prvi)U sali bilo tri čoveka koji su sejali DKC onda možete misliti kako su slušali šta je čovek govorio a tek kad je došao na red čovek iz Saten uniona bar da smo ga ispoštovali kao zemljak nego nije se ni čulo šta je rekao.
E da juče naručio seme
4351 40%
4670 20%
5380 40%
Narudžba pre uvoza ,nadam se dobrom popustu.Inače DKC na sve površine pod kukuruzom .
 
Ovo godine koliko cujem ce sva Dkc semena biti zasticena sa Forsom.
I bice dosta i predeklarisanog semena,treba uzimati novije hibride
 
Nazad
Vrh