Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

grujo nije sve tako crno , ja i hoću i mogu i nisam od onih koji obećaju pa ne ispune
ako sam mogao ići na sajam u Gudovac da se nadjem sa HR forumašima mogu se otkotrljati i do Rume ili okoline :ppozdrav:
 
savoris je napisao(la):
grujo nije sve tako crno , ja i hoću i mogu i nisam od onih koji obećaju pa ne ispune
ako sam mogao ići na sajam u Gudovac da se nadjem sa HR forumašima mogu se otkotrljati i do Rume ili okoline :ppozdrav:

Baća sas onije strane Drine, viđećemo se u blatnjavoj Rumi, pod šatrom.
Ima sve cigane da proteramo... :haha:
 
Samo vas posmatram.... Meni je najblizi Ugljevik... :haha: :haha: :haha: Moze da se iskombinuje, nije da ne moze, ali... ....Jbg, ima tih vasara, sajmova, itd...
 
pozdrav svima nov sam na forumu i ne snalazim se bas najbolje stoga ako uocite neku gesku nemoj te zameriti nije namerna :udri:
 
i ja sam za Rumu , samo jedan razlog može da me spriječi ne računajući onoga gore
a i taj razlog je opravdan i čuće se :ppozdrav:
 
Gdeste junaci , aj da cujem gde i u koliko sati da se nadjemo nemojte sad da se pogubite
@KR naostri tastaturu da vidimo spisak , ja vodim 2. moje kolege koji nisu clanovi foruma a iskusni poljoprivrednici :D
 
za rumu?
mislim da ce se slabo ljudi odazvati,hladno je to jos uvek za neko druzenje "spolja"!
 
Nazad
Vrh