Da pokrenemo akciju pa da se okupimo negde juznije

Rale 83 je napisao(la):
Bilo bi dobro da okupljanje bude negde oko Gornjeg Milanovca :haha: :haha: :haha: i nekim sporednim putem jer svako ko dolazi iz vojvodine doci ce po 3 puta .
1 put , poslednji put i nikad vise :haha: :haha: :haha:
Ako ostavimo salu po strani , vecina clanova je iz vojvodine i ako vi niste mogli da se skupite da svako vozi po 50-100km nemoj te da ocekujete da vam dodju , ako dodje do tog okupljanja to moze dovesti i do iniciranja podele foruma sto svakako nebismo voleli.

Gospodine rale 83 vidim da ste prijatelj foruma.Imate veoma konstruktivno misljenje :udri:
 
Covek je u pravu,nazalost.Nismo se odazvali njihovim pozivima,pa tesko da mozemo da ocekujemo njihov dolazak.
 
Hhehe.Mene niko nije ni zvao :haha: :haha:
Salim se ,relativno sam nov ovde pa nisam bio u toku.Cak i da sam znao pitanje je da bi iso zbog daljine.Mislim da je to lepa stvar i da bi ta tendencija neidenja trebala da se promeni ,pa sam dao predlog da se nadjemo na pola puta.Sa druge strane da smanjimo ljudima taj neki trosak.Znas ako moram jos da platim rucak benzin mozda i sobu ako popijem.Tesko bi se rastao sa nekim parama na ovu oskudaciju. ::novac::
 
bobanvrb je napisao(la):
Gospodine rale 83 vidim da ste prijatelj foruma.Imate veoma konstruktivno misljenje :udri:
druze,
clan Rale 83 je sam samcijat dosao iz pravca Pozarevca,niko se nije ni usudio da dodje sa njim... ::namigivanje::
 
KishRobert je napisao(la):
bobanvrb je napisao(la):
Gospodine rale 83 vidim da ste prijatelj foruma.Imate veoma konstruktivno misljenje :udri:
druze,
clan Rale 83 je sam samcijat dosao iz pravca Pozarevca,niko se nije ni usudio da dodje sa njim... ::namigivanje::

Sta sad ja trebam da se pravdam nekom,ne razumem.
oni sto se nisu odazivali treba da se stide mene to ne pogadja
Iz tog razloga sam ovu temu i otvorio da se ta praksa prekine,da se sastajemo a ne da se delimo i cepamo i svaka sugestija oko nekih podela je van teme.Ovde pricamo o skupu a ne o deobi i rasturanju.Bolje ste upuceni od mene i nisam u toku sa tim problemima ajde dajte svoje predloge pouceni losim iskustvom kako da ih prevazidjemo. :ppozdrav:

@rale svaka cast :ppozdrav:
 
sto se mene tice ako bude lepo vreme 3. 2. 2011 Ruma a verujem da ce mnogi formurasi doci jedina mana sto nema predavanja nego samo trgovina
 
Nikola.KV je napisao(la):
Ja vozim kombi,ima mesta za sedmoricu.Mislim da nas toliko i ima odavde :haha:
Gde hocete kazite i idemo.
joj jesi slusao vesti za kombi kolika ce biti registarcija
sori za off
 
To je za teretne,zbog dzipova koji su registrovani kao teretna vozila.Sad su skenjali i pikapove i teretne kombice.Ovaj moj je putnicki,reg 16800 :D
 
Nikola.KV je napisao(la):
Ljudi nemoramo da slusamo i drzimo predavanja,moze samo i rakija da se popije.
Da bi neko dosao od clanova iz Vojvodine, trebalo bi ih nekako animirati a toga , realno nema u Sumadiji.. Drugo , clanova iz Vojvodine je realno oko 80% a nas je ostatak , po celoj centralnoj i juznoj Srbiji. Tako da realno otpada ta mogucnost. Ali, zato vasar u Rumi, to pije vodu...A za predavanje, pa predavacemo mi (clanovi) njima :haha:
Za sada je naj realniji vasar u Rumi. Jer, ako je kojim slucajem vasar daleko nekome iz Vojvodine, kako bi tek dosao u Sumadiju?
A , ako uspemo da se organizujemo, kao grupa od jedno pedesetak clanova, sigurno cemo dobiti i neku diskontnu cenu u nekom od satora, posebno jer nismo prisutni u toku noci, nego dana, tako da Vedija i ne gledamo. Naprosto , neka svako od clanova uplati po ulasku u sator po 200 dindzi, i za tu cenu imamo po jedno pice , a suhomesnatog imamo za izvoz zar ne? Barem toga ima kod nas? Misljenja sam da okupljanje u Rumi pije vodu... :ppozdrav:
 
miroslav k je napisao(la):
a sta cemu da slusamo kako peva Bora Drljača pod satorom?
Karalic je napisao(la):
Nikola.KV je napisao(la):
Ljudi nemoramo da slusamo i drzimo predavanja,moze samo i rakija da se popije.

A , ako uspemo da se organizujemo, kao grupa od jedno pedesetak clanova, sigurno cemo dobiti i neku diskontnu cenu u nekom od satora, posebno jer nismo prisutni u toku noci, nego dana, tako da Vedija i ne gledamo. Naprosto , neka svako od clanova uplati po ulasku u sator po 200 dindzi, i za tu cenu imamo po jedno pice , a suhomesnatog imamo za izvoz zar ne? Barem toga ima kod nas? Misljenja sam da okupljanje u Rumi pije vodu... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1295553763[/time]
_________________________________________________
Pre podne i nema muzike...
 
Nazad
Vrh