Claas

zektor,ovo je isto kao na originalu 100 posto...colovnse brzo rzvuce,i vise se greje...ima drugar na 171 pa znam
markan mozemose cuti u pp
 
Sta kontroliše ova oznaka iznad zelene strelice.
IMG_20200118_142811.jpg
 
Kada ti zaglavi secka i ne odradi ti senzor secke jer si ga prinudno iskljucio, onda ce da ti se upali ta lampica. To ti je onaj senzor iznad slamotresa
 
Senzor secke bi trebao da je sa leve strane secke,ima zupcanik. Meni na megi nije radio,i kupio sam od juga prekidac od rucne kocinice,pasuje u originalu
 
Kontrolka za sječku je još jedno polje lijevo. Ta zelena je kontrolna od 70% napunjenog bunkera (koša).
Između njih je ta što te interesuje. Po papirima je to Kontrolle Dreschwerkzilinder ( DOMINATOR 106)
Pretpostavljam da je sat pravljen za više modela pa u nekim modelima nisu sve lampice u upotrebi jer na tom modelu nema senzora koji je aktiviraju.
 
Izgleda da sam loše video mislio sam da je ovo senzor na kraju crvene žice ali je to ipak zavrtanj a senzor bi verovatno trebalo da bude gde je ova prazna rupa naspram ovog zupčanika koji mu je izgleda reper.Izvinjavam se još jednom
 
Za kombajne koji se uvoze sa zapada iz Austrije Nemacke, konkretno za dominator 88.Koja je satnina prihvatljiva, da nije izradjen kombajn pa mora odmah remont
 
Nazad
Vrh