Claas

Obicno swift codom, placas u banci. Nema carina na sve delove, bar je meni za auto tako bilo. Odnosno carina bude 1%.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Svi ti delovi dolaze sa istog mesta.
Mi smo uzeli blinde, biterske limove i korpu za kukuruz/soju.
I koliko dana treba da se ceka?
Meni je najbolja varijanta npr ako mi treba neki deo od Case-a, zovem titana iz temisvara rezervni deo mi poruce iz Nemacke ne placam pdv za taj deo jer mi urade izlaznu fakturu jer izlazi iz zemlje(to znaci deo -20% jeftinije nego kod nas) i taj deo iz nemacke do temisvara mi stize za 24h znaci danas ga narucim sutra do podne je vec u radnji u titan.
 
Sve je kupljeno kod Gal Jozefa u Beceju. Blinde i limovi su Poljska varijanta, ona o kojoj sam vam vec pricao, a korpu mi je on napravio. Remen je iz Almexa, original.
 
Jesi probao kako korpa seda na kombajn?Kod mene je multi crop originalni ram a segmente za pšenicu sam uzeo kod Gala i nisu mogli da se namontiraju kako treba bez prepravke.
 
Nisam probao. Znam da taj detalj moze da bude problematican, ali po prvim premeravanjima mere su vrlo vrlo tacne.
Ova moja korpa je mnogo manja i pravljena je po uzorku moje zitne. U svakom slucaju i ako mora da se negde prebrusi bice to neke minimalne prepravke, al da dam za originalnu 3000 evra ne bih bas 😁
 
Paorpaor# koliko mm je zitna a koliko mm kokuruzna varijanta. Ja imam APS i sve radim sa jednom korpom od 12 mm pa se dvoumim da uzmem zitnu od 8 mm trodelnu.
 
Nazad
Vrh