Claas

Oni moraju da ispune mesečne kvote kazni pošto se sva sredstva od kazni slivaju u budžet ministarstva unutrašnjih poslova (jedan deo se samofinansiraju) a i čuvaju svoja radna mesta te stoga nekad nevredi podmićivati a ima i tih poštenih ali su retki, (neki hrane živce i lične probleme) te stoga gledajte da poštujete saobraćajne propise i budite tehnički ispravni ako ne zbog njih onda zbog sebe i zbog osalih učesnika u saobraćaju.
 
Kod nas su pohapsili 6 saobracajaca, a pre toga jos dvojicu. Navodno zbog uzimanja mita, iznude, ne pisanja kazni itd.
 
Svi znamo da je policiji kad nas zaustave na zadnjem mestu tvoja/moja bezbednost. Prva stvar na umu im je da ispune kvotu, i pune budzet. Stara garda saobracajaca je ok za saradnju, a mladi zeljni da se dokazuju, a ima i onih sa kompleksima neke vise vrednosti.

Onog sto spominje Brtka bije jako los glas, mislim da ce taj kad tad pazariti od nekog.

Stric je nakupio 18 bodova bas velikom zaslugom tog "postenog" saobracajca. Samo je jedan prekrsaj imao sa autom, ostalo sve traktor/kombajn. Nadju oni svasta.

Brata je taj zaustavljao jer nije upalio zmigavac na Holmeru. Sve pod rotacijom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
U to ne ulazim. Kako god osetan je nedostatak saobracajaca u opstini Backa Palanka.
Iskreno i ne treba nam više!
Ko je divljao još uvek divlja!! Jer jak ker stoji iza njega!!
Ko je poplašen od običnog sveta taj će voziti po pravilima da nedodje patrola još 20g u selo!!!
A iskreno znamo obojica ko je uhapšen i zašto!! Ni jedan nije pao zbog PILIĆARENJA svi su pali zbog ozbiljnijih radnji!!
Palanka je svi se znamo ko šta radi!!! Ko je skim i zašto!!
Panduri su i biznismeni u našoj opštini!!
Nego jel znaš za aferu probna tablica!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
I oni iz Kaca imaju onu budalu na motoru, letos sam prolazio kroz Kac, svratio ko covek da dorickujem, on mrtav ladan se sakrio iza table na motoru i vreba, dok sam ja jeo pitu on je 5-6 puta palio rotaciju i ganjao narod 😁 Posle mi lokalci kazu da je neka teska budala da je i batine dobijao 😁
 
Nagaze i oni ponekad, tako su oni kauboji u Cacku sto ordiniraju po Ibarskoj popili suspenzije, pa sad voze taksi.Nisu imali srece kad su nagazili na nekog baju iz UBPOK-a 🤣 Dao im baja crvenu da ga puste, ali brzo im preselo pecenje 😁
 
Iskreno i ne treba nam više!
Ko je divljao još uvek divlja!! Jer jak ker stoji iza njega!!
Ko je poplašen od običnog sveta taj će voziti po pravilima da nedodje patrola još 20g u selo!!!
A iskreno znamo obojica ko je uhapšen i zašto!! Ni jedan nije pao zbog PILIĆARENJA svi su pali zbog ozbiljnijih radnji!!
Palanka je svi se znamo ko šta radi!!! Ko je skim i zašto!!
Panduri su i biznismeni u našoj opštini!!
Nego jel znaš za aferu probna tablica!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Nemam pojma, sta se desava?
 
Nije tu problem u kaznama vec u sistemu, primarna uloga saobracajne policije da brine o bezbednosti saobracaja, a kod nas je suprotno idu na posao da bi pisali kazne.

Evo recimo, idem kuci standardna Beogradska guzva + ne radi semafor, a batica stoji 300m dalje i vreba pesake i boli ga uvo sto mu je u raskrsnici haos.Bitno je da se ulovi ko ne pusta pesake i ko pretrcava van pesackog.I po njemu on je ispravan i obavio je svoju svetu duznost, da napise kaznu sto neko nije vezao pojas ili mu istekla prva pomoc.

Meni skoro pisali kaznu, pazi sad sto mi prva pomoc nije u celofanu,i jos batica zapeo da to nije po zakonu.A kad trebao da dodje na suocavanja navodno bio na terenu.I to im prolazi jer narod mrzi da se vuce po sudovima nego prezali 5000 i zivot ide dalje.Al mene ne mrzi cak mi je i simpaticno koliko ne poznaju osnovu za svoj posao ZOBS.Jos sudija zapela kako sam ja tu kriv i da je policajac u pravu, ali kad sam zatrazio vestacenje gde ce mi objasniti sta je ambalaza prve pomoci, onda menjanje price i kao ovaj put pustam, ali da znate da to nije ispravno i da su policajci u pravu 🤣
 
Лука зашто га чекаш да скине?Код нас је човек једног педера мотористу који га је дрндао исто без разлога истукао и узео му опасач и сам однео у Муп.
Obećao sam mu da ću ga naći kad okači uniformu
A i sad malo zazire od mene još dok sam u lov išao pa udjem naoružan u kafanu radi guza
Brzo će on u penziju a i trenutno je suspendovan zbog kriminala kao i mnogi u Bačkopalanačkom sup-u
Granica je tu u sred grada , tranzit svih roba prolazi, karteli u palanci u ratu, bacaju se bombe pale se auta!!
A tu su se i izdavale lažne probne tablice za vruća auta iz EU
Nafte je bilo kao u KUVAJTU, kažu i robe uske potrošnje ,cigare i čuda!!




Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh