Cisterne za osoku

Isao danas gledao cisternu....dzabe potrošio pare za put...pocinkovana spolja....a iznutra zlo...rdja je pojela 40% kao da nikada nije oprana...pitanje je trenutka kada ce da procuri....ili da se uvuče...
 
Trazi drugu zdravu pocinkovanu. Sahranice 2 Majevice. Materijal je osetno deblji nego na Majevici. Samo je bitno da cink nije pustio i nema zime. Mani to sto nema manometar. Nema ni moja a crpela je takoreci pravi beton i nista joj nije bilo. Sigurnosni ventil radi radnju (fabricki se steluje -0,7/-0,8bar) i nemas brige. Ja jos nigde nisam video zguzvanu pocinkovanu (uopste zdravu) cisternu. Zguzva se tek kad lim dodje na manje od 2mm. Pumpa se lako i relativno jeftino izremontuje.
 
Pozdrav svima...kupio sam cisternu...pumpa i ruda od Majevice a bure stavljeno od ne znam cega,debljina bureta 8mm...ja nisam verovao dok nisam otisao...uradjena su velika vrata pozadi,nema trunku korozije. 3000L. Ali ima jednu malu manu....malo je teza od standardnih.
 
Kako moze da se popravi cisterna u slucaju uvlacenja,
pre popravke je ovako izgledala
posle popravke
i u radu
 
Jbg,Slovenački kvalitet.Posle stricovog iskustva sa CREINA-om nisam nikad poželeo da je kupim.Pazario sam polovnog pocinkovanog AGRAR-a i nisam nikad zažalio.
 
Pozdrav, može nekon da mi kaže zasto cisterna izbacuje ulje na ventil(usis/ispust) kada stavim lepezu(rasprskivač) . Bez dodatka rradi normalno. Cisterna je 5000l,a pumpa 6500l/min.
 
Pozdrav, da li ima neka cisterna za prodaju?

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh