Chat u voćarstvu

Svim clanovima foruma srecnu i bericetnu novu godinu zelim.:ppozdrav:
 
Svim malinarima Srbije zelim srecnu i bericetnu novu 2012. godinu! .............I ber realno min. otkupnu cenu od 1.5 eur
 
Svaka minuta Vam srecna bila, svaka Vam se zelja ispunila,u zivotu neka Vas zdravlje i sreca prati, lepse Vam zelje nemogu dati! SRETNA NOVA 2012
 
Samo vodi racuna da ti ne daju gumice za tegle nezgodni carapani oce i da prevare:haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
Za gumice sam hteo da dođem kod tebe, video sam na par mesta da si pošten.

Sad bez šale, gumice imaju da se kupe i ovde, ove koje moj rođak na snimku koristi.
 
Sta ti je bre Tale, sta se smejes ko na brasno ? :)
Jel se to jos nisi otreznio?
Ajd ne zezaj kupi i posalji ljudima te tracice, nemoj sad od toga praviti neku veliku filozofiju.


Malo više ozbiljnosti molim (odnosi se na par prethodnih postova članova u ovoj temi).
 
Poslednja izmena od urednika:

mozda si u pravu a mozda i nisi sve zavisi sta ti ovde smatras i koga ozbiljnim i za koji posao ili proizvodnju...naravno da cu da se ukljucim kad se pricaju gluposti i usmeravaju citaoci ili ucesnici diskusija u pogresnom smeru...mnogo je ovde" babica" a malo proizvodjaca i ljudi koji se direktno bave proizvodnjom uglavnom su tu oni sto imaju dve tri sadnice u vocnjaku i znaju sve o vocarstvu...te gumice i ljudi iz naseg kraja kupuju tamo negde... nema toga da se kupuje u slobodnoj prodaji u drenovi...ali ironijaman voli da se zakaci za mene...:haha:
 
pozdrav

Svim malinarima u SRBIJI srecnu Novu Godinu zelim sa puno zdravlja,srece i bericeta::novac::. Pozdrav za Meekera, Vladana, Cunamija, Duleta, Saleta i dr.
iz Istocnog Sibira. Kao sto sam vam obecao ako cena maline bude niska da cu otici da radim van zemlje. Evo me na -50, ali ne brinite, cim krenu radovi u malinjaku eto mene kuci:ppozdrav:.
 
Nazad
Vrh