Chat u voćarstvu

Ako bi rasle, vrhovi bi bili zelenije boje i mekši, tako bi primetio, a to ne bi valjalo jer bi smrzli..isto tako bi krenuli svi pupoljci da se otvaraju a to bi tek bilo katastrofalno.
 
Nije me bilo nekoliko mjeseci na forumu, pa bi htio da vas sve kolektivno pozdravim i poželim sve najbolje u 2013. godini.
Neka je srećna i berićetna, a najviše zdravlja! :ppozdrav:

Hristos se rodi!
 
Vezir dok ne postanem sultan umesto sultana(kasnije ce da snime i seriju u nastavcima o meni) :DDD
kicca: hoce li se ovde pojaviti neko sa pitanjem tipa: "prerodila mi sljiva,ispek'o sam rakiju a ne znam da pijem... moze li mi neko pomoci?" :)
 
Necce,secam se ovog Bosanca sto je okacinjao slike kako su mu dobro rodile sljive kao da je juce bilo kad je dosao na forum "kuku i zaboga" pet godina sljivu nisam probao.Polomili smo tastaturu da mu prorodi i sad kad je prorodilo ne pominje rakiju nego pita gde da nadje jos sadnica :haha:
 
Ofarbas ih u neku drecavu boju dole gde je kalemljeno ne moze da skine i da je skrati pa kad ga nades lepo mu olupas sve zivo po kicmi da se nikad vise ne seti ,
 
@rista to si u pravu za farbanje,ali ja sam dopunjavao u njivi sto se osusilo od prosle sadnje 16 kom i 5 dobilo noge.Mada da smo zivi bice jos da se sadi.
 
Danas sam ih ofarbao i obilazio ceo dan. Olupao bih mu ja nesto jace o glavu. Samo da ga uhvati ali polako.
Kad ga budem uhvatio cuce se
 
Stvarno ne razumem ljude da tako kradu,pa te sadnice kostaju 150-200 din,ali najgore je sto ti je unistio trud i vreme koje je proteklo vise covek ne moze da vrati.
 
Nema veze sacekacu ga ja

- - - - - - - - - -

Nisi mi rekao gde ti se nalazi voce? Jel se vidi da li je negde pored puta?
 
Cini mi se da bas zna. Prvi put je izgledalo da je samo redom cupao sadnice. Drugi put je tako cupao kao da je birao. Jedna fali u sredini jedna na kraju bas je lagano birao kao u svom vocnjaku.
 
Nazad
Vrh