Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po ovoj zimi betonirate? Pa mraz ce gornji sloj rasturiti, jedino ako ne pokrijete. Mozda bi to pomoglo.
 
Jbg ploca je to.Trebo si ga kupiti.Dobro je ususkaj i ona ce se potpariti. -5 joj sigurno nista ne moze,vec preko je rizicno.Ako se ne varam u ponedeljak najavljuju malo slabiji mraz.
 
Pa taman vatam malo toplije vreme.Zaboravio sam da kupim idiot.Ma već dva dana imam neki osećaj da sam nesto zaboravio,koji više nemam:haha:
 
@bobanvrb

Trkni ti ujutru i kupi taj aditiv, nemoj se zezati. Nemoj da se desi da voda koja se nije vezala u betonu izmrzne, a za to vezivanje je potrebno odredjeno vreme. Onda mast ode u propast, mislim da taj aditiv nije skup.
 
[TABLE="class: contentpaneopen"]
[TR]
[TD="colspan: 2"]



Izolit 10 - ANTIMRAZ
Hemijski dodatak (aditiv) protiv smrzavanja betona i cementnog maltera

Jednokomponentni proizvod, tečni dodatak na neorganskoj osnovi, namenjen za izradu betona i cementnog maltera u zimskim uslovima. Mogućnost primene kod svih betona, izuzev prenapregnutih betonskih konstrukcija. Osim što snižava tačku mržnjenja vode i štiti beton od smrzavanja, ovaj aditiv ubrzava vezivanje i očvršćavanje betona.

Orijentaciona potrošnja
1 - 2% na masu cementa[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
@bobanvrb

Idi u neku privatnu radnju i objasni, svako ce otvoriti u takvoj situaciji. Ponavljam nemoj se zezati, da ne bude bacene pare i trud.
 
Drustvo ja Vas za veceras pozdravljam i zelim prijatno vece. Idem da pogledam neki film, puno sam danas na kompu.
 
Lako je Svedjanima i njihovim pilicima.Oni su navikli na ove temperature,nego nama zimaaa.:osmeh:Neco ne daj se isprovocirati.Nikad nemoj piti iz praznog.Ovo sa manjom casom ili ti farbanjem uopste nije losa ideja.Ideja iskusnog ljubitelja dobre kapljice.:ppozdrav:

Ma ne dam se ja tako lako isprovocirati. ... :haha::ppozdrav:

Dobro vece drage kolege.

---------- Poruka napisana u 22:47 ---------- Prethodna poruka je at 22:46 ----------

Znaci menjamo zivotnu namirnicu.

Gde ih samo ispronalazite sa svim tim sesiricima i flasicama? :haha:
Svaka cast.
 
Dobar dan ,nesto nece valjat ,pevci jutros nisu kukurikali ,dal su se smrzli predhodnih dana il je nesto drugo u pitanju neznam:sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh