Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@SAMA

Da znas da mi se vise svidja onaj pravi salas od @vojvodjanin, nego onaj kao ulickani salas sto je @zelja postavio slike. Ono i nije salas, ono je lepo uredjena vikendica sa starinskim stilom.

@vojvodjanin

Sigurno da bi bilo lepo da se upoznamo zapravo i obilazimo. Samo da uskladimo vreme.

---------- Poruka napisana 22-11-11 u 07:00 ---------- Prethodna poruka je 21-11-11 at 21:34 ----------

Dobro Vam jutro moglo bi da padne jedno ustajanje na noge lagane.
 
Danas smo ja i kum postavljali alu foliju na krov i kucali stafle preko.Smrzli smo se ko ona stvar.I kum mora svasta da trpi.Sta cu mu ja prvi biro,a j.....m se kasno kajati.Mislio sam da cemo stici staviti vunu i salonit,al ocin bajo.Ceka sutra.Valda ce me vreme posluziti.Samo da se docepam unutrasnjih radova.::jako_besan::
 
Ma nije to bog zna sta,al kosta.:osmeh:A treba i doterati do kraja.Lepo vreme pa da iskoristim.:haha:Sad zavrsio sa koncentratom i idem na :spavam:Laku noc vam zelim.
 
Da znas da mi treba samo tisina, nekako sam sav smozden. Valjda me nece gripcina, ne dam se ja , ali.
 
Kuvano vino ne bih popio da znam da bi mi spasilo zivot, a isto tako i kuvanu rakiju. Valjda ne znam da popijem, ima kazu tu neki fazon kada se pije, valjda ne sme da udje ona para u nos.
 
Dobro jutro kolege zivinari, hajmo na noge lagane. Nista od onoga gripa, kao uglancani oldtajmer sam.
 
Bro vece dobri ljudi.Sad moze da veje koliko hoce.Pokrili smo,izolovali i sve to 30 minuta pre kisice.Pao mi veliki kamen sa srca.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh