Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ceo celtati dan ispod nule i magla, pilici su jos svi na broju iako se po malo skupljaju, a da, dobro vece Vam zelim drugari.
 
Danas raznosio pilice,pa dascao krov.Stigao salonit i izolacija.Smrzo sam se .Ne pomaze ni rad.Na krovu duva ,ko na krovu.:osmeh:Sad mi se oci sklapaju u toplom.Ne vredi moram napraviti koncentrat,pa jedva cekam da se spustim u horizontalu.:spavam:Sve vas pozdravljam.
 
@SAMA

Nije tebi lako druze, a posle ce da kazu :"Vidi ga ima, namlatio pare na pilicima od naroda".
 
Pozdrav drustvo! :ppozdrav: Evo da se i ja malo javim. Nesto proredili ovi sto se kucaju. :haha: Treba obavestiti nadlezne da im prumenu case u manje. Neide vise pivce. Zahladnelo, sada rakica bolje lezi. :haha::haha: Ili da ofarbaju u crveno da bude vince. :haha::ppozdrav: Pozdravljam sve i laku noc!
 
Lako je Svedjanima i njihovim pilicima.Oni su navikli na ove temperature,nego nama zimaaa.:osmeh:Neco ne daj se isprovocirati.Nikad nemoj piti iz praznog.Ovo sa manjom casom ili ti farbanjem uopste nije losa ideja.Ideja iskusnog ljubitelja dobre kapljice.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh