Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto nama posla.Da sklapamo sanke.A umem i ja dobro da povucem.Imam auto od sto i kusur konja,a koliko puta mu je zafalio jos jedan tj moja malenkost,da pogura.:haha:

Udaviće nas izduvni gasovi.
Pos"o je kad se ogrneš opaklijom, staviš šubaru.....mrkovi samo frkću, željni da kasaju........a kočijašu se smrzne slinac.
A kad se vratiš na salaš....čeka te kuvano vino..i topla soba


Nekad bilo ....sad se pripoveda
 
To si u pravu.Tamo je dobro otici u goste.Imam ja vikendicu u Slankamenu,sa prelepim pogledom na Dunav,vinogradom i vocnjakom.Dusu da odmoris.Brat to srecom odrzava,a ja od kokosaka ne mrdam.Ne mogu ni na rostilj da odem.::lose::

Steta moj druze, treba naci sebi malo oduska. Radio sam kao konj, a mozda i vise. Zato sam sada invalid, ali nije mi zao, raditi se mora ili sam ja glupav i pogresno vaspitan pa nisam znao drugacije. Sad vec uspem da pobegnem, ali kada ja odem neko drugi povuce macka za rep. Ali je..m li ga, valjda to tako treba.
 
Znas kako se kaze ""covek kad bi znao gde ce pasti on bi seo'"Koliko puta sam besan na samog sebe,al kad cu da radim,koje bolje vreme da cekam.Napunio sam 40.Hvala Bogu mogu da povucem,al dokle cu moci ne znam.Zalosno je samo sto je to sve vrcenje u krug.Ono sto se zaradi,opet se ulaze i dokle tako.A godine idu.Vi ste makar generacija koja je dozivela penzije,a sta ce biti sa nama?Ima da radimo dok ne crknemo.
Zdrav covek ima milion zelja,a bolestan samo jednu.Ma ziveli ljudi.Nek je nama zdravlja ica i pica.Nek su nam deca ziva i zdrava,a za ostalo cemo se snaci.:ppozdrav:
 
Rad pametnome coveku mora doneti prosperitet, e sada u kojoj meri to ne zavisi samo od nas samih nazalost. Steklo se nesto, nije me sramota da mi dodju gosti, ali kada pogledam ove mlade srce mi se stegne. Doduse ima ih dosta koji i nece da rade, ali vecina hoce a posla nema, i tako iz dan u dan samo im prolazi vreme a sa vremenom i volja za rad.
 
Dobro jutro kolege zivinari. :ppozdrav: Evo i ja da se javim da ne mislite da sam se nesto naljutio pa da nebude prozivka. :haha: Prebacili komp kod klinca u sobu pa nemogu nikako da se uklopimo kada ko koristi isti. Moracu da nabavim neki lap-top.Samo ako zaradim koju paricu. :ppozdrav:
 
To sad kad prodas jaja:haha:kupis lap-top.Bar dan kasti.Jel neko slavi danas?
Neco:Malp ti je specifican slucaj,s obzirom na tesnocu,odbi hranilicu i pojilicu.Ili probaj bez njih,da ti vise stane.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh