Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas mi te zao.:osmeh:Cuti disi,ni za disi nisi.Mnogo si bolje prosao nego ona dva preplanula,il njih dve:osmeh:ne vidi se dobro.:haha:
Svi hvale piletinu i curetinu,a bacaju se na nesto krupnije.:haha::ppozdrav:

Dva, dva. :haha: Lepo sam im odsekao pa se nevidi. Pravi hirurski zahvat. :haha: Noz kao skalper ostar. Ja ostrio! :haha: Razmisljao sam ja o piletini ali mi debeli raznjevi pa nezgodno. Mogao bi neko da me i prijavi ovima iz zastite za zivotinje. :haha:
 
Dobro vece radni narode, ovde se izgleda slavi.
Srecna slava onima koji slave, i jos puno godina slavili.:ppozdrav:

---------- Poruka napisana 01-11-11 u 12:39 ---------- Prethodna poruka je 31-10-11 at 17:32 ----------

Dobar dan drustvo. Pa zar ja prvi na prozivci u ovo doba?:sta:
 
[video=youtube_share;D9LjkmKtztA]http://youtu.be/D9LjkmKtztA[/video]Tu smo polako se okuplja društvo...
D9LjkmKtztA
 
Pa digni cenu jaja.:haha:Kaze meni cera,da bi mi vise zaradili kad bi pilke skuplje prodavali.:haha:Kako se ja toga ranije nisam setio.:haha:
PS:pazi samo ja sam se skino sa hemomicina.:ppozdrav:Kad budes dolazio,nemo da zaboravis onaj ne vidljivi deo.:haha:
 
Kada bih ja dao mom sinu da prodaje mozda bi bilo najbolje. kod njega ti je sve 3 dinara. :haha:
Mala cena = velika prodaje, veca zarada. Velika cena = mala prodaja, nikakva zarada. :haha: Jedna od cuvenih Jevrejskih izreka. ( cini mi se da mi covek tako rece :haha:)

Ne boj se SAMA necu ga zaboraviti. Nosim ga stalno u dzepu. :haha: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh