Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@SAMA

Da znas da cemo ici kod @vojvodjanin na salas pa makar nas i oterao.
 
Citat @SAMA: "Kod mene su zidovi na proveri.:haha:Ako izdrze do izlivanja stubova polozili su.U protivnom ajmo jovo nanovo."

Evo sada vidim, pa jel ti te zidove nisi vezao odmah stubovima ili ces stubove i serklaz zajedno liti.

Pa kako cemo se probiti po snegu do salasa?
 
Lijem stubove zajedno.Sto se tice odlaska,ja sam za to da pratimo prognozu.Onda kad najave kijamet,put pod noge.Bitno je da stignemo do njega.Posle niko nikud.Vremenski uslovi ne dozvoljavaju.:haha:
A da alkohol moze biti problem.I nama,a pogotovo njemu.:haha:
 
Dobrodošli ste...ali treba sačekati zimu da bude i kobasica.
A što se tiče snega tu je Vladimirec, što bi rek"o naš drug Savoris...."ide kroz blato k"o nevrijeme"...:osmeh:
 
Znaci mi da ponesemo pice za nas i traktor.:haha:Ponecemo i svece.Manje cemo pojesti kad se vidi.:haha:
PS jel ovo stvarno Brenina pesma?
 
Eto nama posla.Da sklapamo sanke.A umem i ja dobro da povucem.Imam auto od sto i kusur konja,a koliko puta mu je zafalio jos jedan tj moja malenkost,da pogura.:haha:
 
Voleo bih salas, ali nisam ja sposoban da ga odrzavam. Normalno nemam ni novaca da platim ljude da ga odrzavaju, a ja da samo gazdujem. Salas trazi velike radnike i puno odricanja.
 
To si u pravu.Tamo je dobro otici u goste.Imam ja vikendicu u Slankamenu,sa prelepim pogledom na Dunav,vinogradom i vocnjakom.Dusu da odmoris.Brat to srecom odrzava,a ja od kokosaka ne mrdam.Ne mogu ni na rostilj da odem.::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh