Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bar vece.Da se prijavim,pa odok da pravim malo koncentrata.Nisam davno.:osmeh:
 
@SAMA

Samo hranis, prodajes, obrces novce, stvaras kapital. Sedi malo odmori druze, nije posao zec pa da pobegne.:ppozdrav:
 
Evo i mene.Usao u kucu na rucak.Zidam malu igraonicu za pilice,pa ne stizem.Pozdrav za veselo drustvo.:ppozdrav:

---------- Poruka napisana 23-10-11 u 09:11 ---------- Prethodna poruka je 22-10-11 at 15:02 ----------

Jel ovo neki bojkot,za koji nisam obavesten?Pa i ja volim svoje pernate zveri,al ne visim stalno kod njih.Kuc kuc ima li koga?
 
Dobar dan, sinoc me nije bilo, bio na veselju u motelu "Bor". Bratova cera diplomirala pa se malo slavilo, a danas pre podne na pecanju da se izluftiram od nocaske.
 
Dobro ispravka stize tura :ppozdrav:. U pravu si, ne volim ni da pogledam kroz prozor kako sam se vratio sa pecanja.
 
Pa druze izgleda da ono 4 god. doba vise nema. Samo leto i zima, ali na nasu zalost mi tu nista ne mozemo, sem da kuvamo rakiju i vino i ponekada caj od kojekakvih travuljina.
 
Datum pristupanjaAug 2011LokacijaBudjanovci kod RumePoruka104Zahvalio se6Zahvaljeno 1 put na 1 poruci
Ja vidim da mi nesto nije dobro. :haha: Nisam popio ni jedno danas pa mi se povecala kolicina krvi u maliganu verovatno. :ppozdrav: :haha:
Jesi li nahranio tvoje stado? :haha:
Naravno druze.Sve je pod kontrolom.Jesi nabavio hranilice?​


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh