Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogo si i na pecanje da odes sad nema komaraca.

Da znas da je malo falilo. Ove nove stapove, rod pod, indikatore jos nisam krstio ali kad god sam danas izasao napolje pre sam usao nego izasao.:haha: Ili je samo meni tako hladno ili ce me neka bolestina scepati, ne osecam se dobro, a i drugi kukaju.:ppozdrav:
 
Dobro vece drustvo. Ja samo da vas pozdravim, pogledam sta ima i pozelim laku noc. :ppozdrav: Ceo dan sam napolju. Umorio se malo ozebao pa odoh u topli krevetic. :spavam: Skinem jaknu ono hladno obucem ono nesto ugreje pa vruce. Kod nas je bas bilo nesto promenjivo danas.
Pozdrav i laku noc.
 
Bar dan.Ima mi da se nacistimo snega do 1 maja.Treba i pojesti susene pilice i curice,isprazniti zamrzivac.:haha:
 
Dusko,
dobro jutro.U poslednje vreme imam problerma swa ubacivanjem fotografije.
Zato te molim da pogledas moj post od juce u temi Tovni pilici u 13.39 i da vidis da li se fotografija "otvara" hvala unapred
 
@valjevac

Ja pilicima ne dodajem nista osim prvih 3-5 dana.Tada im dajem vitamine.Slazem se sa Duskom da u hrani ima sve ono sto je potrebno za njihov normalan rast i prirast.Odnosno trebalo bi da je tako -ako je hrana u kvlitetu, odnosno ako je u dekleraciji ono sto je u dzaku ili vreci.
Ja im svetlo iskljucim samo od 21-22 casa.
Pokusavao sam da im u drugoj nedelji iskljucim svetlo 5-6 casova ali mi takav svetlosni program nije bio opravdan,odnosno nije mi doneo nikakve bolje rezultade od vec "isprobanog" programa.G]http://i54.tinypic.com/aomfbp.jpg[/IMG]
Danas im dvadeseti dan

Vidis druze nije se otvorila, negde si pogresio.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh