Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E a tura.Ne mogu na suva usta.:ppozdrav:Za mene sokic,na hemomicinu sam.Ventilatori ventilatori.
 
To cu ja tebi da narucujem duplo kad budes pio sok.:haha:Ovaj put bez mene.Upiskicu se od toliko soka.:haha:
 
Juce mi je bio @necapile.On i drugar po pivu,a ja sokic.Rekao sam mu da nikom ne prica ::sramota::Bolje ja da kazem,nego da me drugi ogovaraju.:haha::ppozdrav:
 
Salim se ja druze moj, evo ja cu se zrtvovati za tebe i picu i tvoje pivo dok mi ti ne ozdravis. Jel vidis sta je drugarstvo.:haha:
 
Evo i od mene trodupla :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Imam razlog da castim. Pa neka je sa srecu!!! :osmeh:
Pribavilo se jos kaveza za prosirenje.

@SAMA Zar nisi jos ozdravio? Ja mislim da je to sada vec od gaziranih sokica. :sta: :haha:
Predji ti ipak na nesto konkretnije.

P.S.: Sam si se izdao!!! Ti pijes sokice?! :haha:

Imam kaveza za koke nosilje prodati ako nekom treba.:haha: Veoma povoljno. Samo sto nije po nabavnoj.
 
Ajd popite nešto na moj račun.
Ja sam na poslu, a vi koji ste se zahvalili sama pogledajte dali slučajno nema edit na njegovom postu na kom je prognozirao 1-1.Meni je to nešto sumljivo.Pozdrav drugari.
 
Cuti tamo i radi.:haha:U mene sumnjas? :haha:.Neco imas li ti novaca da to sve napunis?:ppozdrav:Pite ljudi,kad ja ne mogu.Doce i moih 5 minuta.
 
@SAMA
Evo da vidis da se ja stvarno za druga zrtvujem.

33uqxio.jpg
 
Ta zar je bitno napuniti. Ima vremena. :haha: Samo polako. Mogao bih i tovne staviti u kavez. Mozda i oni pronesu. :haha:

Svaka cast cika Dule. Samo ja mislim da je to ono sto hvata sutra ili se varam. :haha:

Doce, doce @SAMA kako da ne hvala Bogu.

Zasto meni, ili je tako i kod vas, moram svaki put da ucitam stranicu da bih video sta ste vi napisali. Nece samo da mi izbaci.
 
Nedaj boze da tovni pronesu.Moji prosle jeseni za malo.Ne ponovilo se.Nek nosi onaj koji treba da nosi.A onaj sto mu Bog dao da moze da pije i treba da pije.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh