Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav drustvo, jutros se javim u onome chat-u i izgubim signal, evo tek sada se uspeo da konektujem. Vidim nisam mnogo ni propustio. Bili ovi sto popisuju, popisali me i mene i imovinu. :haha: :ppozdrav:

Dali je i tetkina imovina ušla u popis ili si to druže zaobišao u širikom luku?:osmeh:
SAMA
Pozdrav pilicarima.Radi li se sta oko pernatih ljubimaca?

Sve je automatizovano!!!:sjasi:

Dobro veče svima.
 
Ja ću prijaviti da mi je crko plovak na vodokotliću,razne gumice po slavinama,da treba da promenim ulje u traktoru.Krov mi se nešto iskrivio ne daj bože.Ima tako što šta da se prijavi od kvarova.Valjda će da srede to?
 
Radim popis u ocevom rodnom selu u kome su 90% poljoprivrednici, polupismeni ljudi koji kad kazem ko sam i sta radim odma pocinju da vrdaju da izbegavaju da daju odgovore i prave se ludi. Al kad kazem ko mi je otac i da mi je majka med. sestra odma druga prica samo kazu a pa ti si nas e onda nema problema i odama se oslobode. Tek sada vidim kolko se bedno zivi ovo je ljudi tuzno hektari i hektare kvalitetne zemlje leze. Pazite kako odgovarate na pitanja zacas mozete od nezaposleno lice da predjete u zaposlene :ppozdrav:
 
I mene danas popisali.Gusili me sat vremena,tj suprugu,a ja pravio koncentrat,pa malo prisluskivao i davao neke cifre,s kojima zena ne barata.Ima stvarno gluposti.Npr kako deca idu u skolicu?Kolika mi je kuhinja i td.
 
Ma kakvi da te zaposle, nego ima pitanje koje kaze da li si prosle nedelje radio jedan sat neki placeni posao (novcano ili u naturi) sto znaci bilo sta da se radi i za svoje potrebe smatra se da je lice radilo i trazi se koje je to zanimanje. U prevodu ako se ore njiva za sledecu godinu, seje psenica i to je placeni posao zato sto ce sledece godine da se prozivede proizvod koji moze da se proda, zato svi koji imate penzije kazite da nista ne radite da ste penzioner i da zivite od penzije, jedino moze biti problem ako vas popisuje komsija koji zna da cuvate zivinu pa od njene prodaje imate vecu zaradu nego sto vam je penzija :)
 
Mora da je u gadnome poslu. Odgaja on veliki broj pilica, a veliki je posao to, mislim da sam postize sve to da odradi. Ne zavidim mu ni malo.
 
Pre nekako je pisao kada je pravio hranu, tri mesaone po 700 kg, 2100 kg ukupno i to predje preko ruku najmanje tri puta, j...s takav posao. Ali to je izabrao i nema mu sada povratka, nego samo napred. On je nas drugar i ako treba idemo da mu pomognemo i odvadimo pivo iz gajbe, a on neka nastavi fiziku. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh