Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma druze umoran sam od ovih gostiju, jedva cekam da se srucim u krevet.
 
Samo im kazem muski na levo,a zenske na desno_Oni se sami razdvoje.Pa ako pilici sami ne znaju kog su pola sta bi im ja.:haha:
 
Ma nije mi lako, tetka je otisla za Beograd, ali vraca se.... Bog zna koliko ce se zadrzati kada se vrati. Rekla mi je: "Znas lepa ti i velika kuca, svidja mi se kod tebe kao da sam u svojoj kuci". A mene i zenu samo znoj probija, a nije lepo da joj nesto kazem starija dama. A i zena bi se ljutila na mene jer bi bilo da je to od nje poteklo. Tetka je otisle da zivi u Ameriku sa 21 god. zivota, e sada zamislite kako se ponasa kada je toliko provela tamo. Najebao sam.
 
Ma nije mi lako, tetka je otisla za Beograd, ali vraca se.... Bog zna koliko ce se zadrzati kada se vrati. Rekla mi je: "Znas lepa ti i velika kuca, svidja mi se kod tebe kao da sam u svojoj kuci". A mene i zenu samo znoj probija, a nije lepo da joj nesto kazem starija dama. A i zena bi se ljutila na mene jer bi bilo da je to od nje poteklo. Tetka je otisle da zivi u Ameriku sa 21 god. zivota, e sada zamislite kako se ponasa kada je toliko provela tamo. Najebao sam.

Drugovi se na muci poznaju.
Imam jedno prazno mesto u farmi.
 
Ma znam da se zezas. Ne treba meni nikakvo nasledstvo, imamo mi dovoljno, samo nam treba mir. Kada vec nemamo svojih starih bas mi ni tetka ne fali pred kraj zivota. A imalo bi tu podosta da se nasledi. Nadam se da ces me jednoga dana upoznati i licno, pa ces se uveriti da ja ne spadam u takvu vrstu ljudi koji gledaju da se samo okoriste.
 
Stara narodna je da svaki sparadzija nadje svog trosadziju.Tri generacije sticu,a cetvrta raskucava.Tako kazu,al lazu,ja mu dodjem ta cetvrta.:haha:Zetovi volu pare.Od viska glava ne boli.:haha:
 
Ej ljudi umoran sam, vidim da ste se okomili na mene, ali odmoricu se ja,pa da vas onda vidim.
 
Ma vazi druze, samo krevet i hrana kao sin Dragan u onoj seriji.:haha:
Ama nocu mi se razbije san i mozda bi mi neke price pomogle da prodje noc.
Izvini Dusko pokusao sam malo da se nasalim.Pozdravljam je tebe i tvoju tetku i bori se sa rodbinom kako znasi i umes a ja jedino mogu da ti porucim
jednu turu a ako apetit bude dobar i vise:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh