Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre nekako je pisao kada je pravio hranu, tri mesaone po 700 kg, 2100 kg ukupno i to predje preko ruku najmanje tri puta, j...s takav posao. Ali to je izabrao i nema mu sada povratka, nego samo napred. On je nas drugar i ako treba idemo da mu pomognemo i odvadimo pivo iz gajbe, a on neka nastavi fiziku. :haha:

Odma" krećemo, ako je zagustilo...:ppozdrav:
 
Samo vas POSMATRAM :osmeh: Vidim da ste me opanjkavali.Znaci doslo i mojih 5 minuta.trudim se da uvek drzim gajbu piva u kuci,tako da mozete naleteti u svako doba dana i noci.Vi mozete da dodjete gad god hocete,a ja mogu da sednem samo kad imam goste.:osmeh:Ako se drukcije ne naredi.:haha:
Salu na stranu,tucem opet kilase,uz tekuce poslove,tako da mi nije do sale.Skomolo sam,a inace sam na hemomicinu.Imam hronicnu upalu leve strane,sto bi rekli profesionalna deformacija.Posledica ventilatora.Sa ovim hvatanjem sam je doj..o,te sam nocas slabo i spavao.Posao ne sme da trpi.pasirao sam da vozim pilice i sa 39 temperaturom.Kisa sneg,ko te pita.To su naravno mane ovog pernatog posla,al da ne bude da kukam,ima on i prednosti.:osmeh:
Sve vas puno pzdravljam i lepo mi spavajte.:ppozdrav:Ja odok.:spavam:
 
Blago vama ja radim do 1, pa cu ujutru u 7 da se dizem da spremim jos malo za useljavanje pilica, a onda cemo da im titramo po citav dan!
 
Opusti se druze.Sa 40 komada ne mozes ni da propadnes ni da se obogatis.Jedino sto dobijas je da znas sta jedes.Tu smo da pomognemo.Bice to sve dobro.Za pocetak samo pazi da im ne bude zima, a nesmes ni da ih pregrejes.Videces ako beze od sijalice,ako se kvase,dahcu,znaci da im je vruce.Ako su opet na gomili ispod nje,onda im je zima.To regulisi,a ostalo ce ti se kasti samo.:ppozdrav:
 
Dobro jutro vredni narode, hajde polako ustajanje, nista naglo da se ne zavrti u glavi.:ppozdrav:

@DejanPA

Hvala Dejo, ali ipak mislim da je ruterov slab domet, jer ja lap nosim u radnju a ruter je u kuci na spratu i cim je malo oblacno mene zeza signal.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh