Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta vi mislite o ovim slučajevima da izvršitelji oduzimaju imovinu i domaće zivotinje??

Iskreno žao mi tih ljudi, a opet žao mi i mene kad redovno plaćam račune!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Šta vi mislite o ovim slučajevima da izvršitelji oduzimaju imovinu i domaće zivotinje??

Iskreno žao mi tih ljudi, a opet žao mi i mene kad redovno plaćam račune!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Baš su super

 
lovac luka,

Komšija pozajmio tifon u drugo selo pa došli izvrsitelji kod tog da ga ne imenujem i popisali i komšijin tifon. Imao je komša posle zajebancije da dokaže da je tifon njegov.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pozz ljudi,treba mi savet jedan,hocu cerki da kupim laptop ali se ne razumem bas oko tih stvari pa mi je potrebna pomoc,savet ili preporuka.Investicija bi bila vredna oko 300-350e i uglavnom za skolu joj treba,sta biste mi preporucili ili na sta da obratim paznju prilikom kupovine? Unapred hvala.
 
Ne da raspodeli, vec se ide na o ugovor o poklonu, kad ide sa oca na sina onda da se ne placa porez,sve obratno placa se porez.Cudna logika do zla Boga ali tako je.
Ok za placanje poreza koji manje iznosi na bazi ugovora o poklonu ako roditelj ostavlja detetu ili testament, ali nije mi jasno zasto notar naplacuje tako veliku cifru, pa nece on platiti taj porez od tih para. Njegovo je da overi, a overa iznosi manje od 1000 din. A na naslednika je da plati porez.
 
lovac luka,

Komšija pozajmio tifon u drugo selo pa došli izvrsitelji kod tog da ga ne imenujem i popisali i komšijin tifon. Imao je komša posle zajebancije da dokaže da je tifon njegov.

Hvala na informaciji, juče sam išao da vratim... neke priključke, za proslavu rođenja i tako to, što sam davao na zajam, da ne dokazujem posle vlasništvo ;)

 
Poslednja izmena:
Ok za placanje poreza koji manje iznosi na bazi ugovora o poklonu ako roditelj ostavlja detetu ili testament, ali nije mi jasno zasto notar naplacuje tako veliku cifru, pa nece on platiti taj porez od tih para. Njegovo je da overi, a overa iznosi manje od 1000 din. A na naslednika je da plati porez.
Pa treba i knezu nešto,na osnovu toga što je neki vladar.
 
Pozz ljudi,treba mi savet jedan,hocu cerki da kupim laptop ali se ne razumem bas oko tih stvari pa mi je potrebna pomoc,savet ili preporuka.Investicija bi bila vredna oko 300-350e i uglavnom za skolu joj treba,sta biste mi preporucili ili na sta da obratim paznju prilikom kupovine? Unapred hvala.


Ako kupujes nov neces se usreciti za taj novac, ako uzmas polovno ima dobrih masina.Imas temu na forumu o racunarima.
 
Jel prestaje ovaj strajk poste srbije i kuriskih sluzbi,imam narudzbinu,kaze mi posaljilac da nije uopste moga nista da uradi,prevelika je guzva,cuo sam da od ponedeljka ce biti normalno,dal ce biti nesto neznam?

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Jel prestaje ovaj strajk poste srbije i kuriskih sluzbi,imam narudzbinu,kaze mi posaljilac da nije uopste moga nista da uradi,prevelika je guzva,cuo sam da od ponedeljka ce biti normalno,dal ce biti nesto neznam?

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
Da, vala preterase, od 35000 moze lepo da se zivi i ustedi, kud ce vise
 
Ja stvarno ne znam kako ih nije vise sramota

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Malo je tu napravljena scena da bi im se navodno uz jako velike napore podigle plate.S obzirom kako ova vlast nastupa već bi ih dosad sve zamenuli da rade za platu od 40000 koliko ima ne zaposlenih.Koliko mi je poznato za radnika dostavljača nije potrebna neka posebna škola pa ispada da NK radnici u javnim preduzećima imaju iste ili veće plate od kadra sa SSS-om
 
Pozz ljudi,treba mi savet jedan,hocu cerki da kupim laptop ali se ne razumem bas...

Kada je žensko dete u pitanju, i za 200€ imaš da kupiš nov a pristojan kap top. Obratiš pažnju na garanciju i servisnu službu. A da bi prošao jeftinije, poručiš ga online na sajtu winwin. Ja sam skoro poručio drugaru neki HP, bio je 19500din. Neverovatna cena a za internet i film služi odlično. Za muško dete bez 1.000€ nemoj da polaziš u kupovinu :D
____________________________

Čika Lazo, koji to privatnik plaća 25.000 ako je minimalac 27.xxxdin? Kako sme pored ovako dobro organizovane inspekcije... cccc
 
Plati minimalac na racun,a ti mu lepo vratis 5-6000 na ruke i svi srecni i zadovoljni. Sto se takvi ne bune,nego vecito ovi mucenici na drzavnim jaslama?
 
Da bog da I ti bio takav mucenik na drzavnim jaslama pa izdrzavao kucu I porodicu sa 35000din

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh