Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да се надовежем појавиће се и они, пошто је свињче заклано и уређено у нехигијенским условима да уклоне то месо брзом и нешкодљивом методом. А вама празан замрзивач и пуно сандуче казни. Свако обележено свињче се мора оправдати где је завршило. Ту је сва мудрост.


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ne znam u kojoj temi da pišem.Nezvanična informacija-da će se primeniti zakon za svinje kao i za goveda.U prevodu: Mogu da kolju samo ovlašćene klanice,Naplaćivanje prilikom uginuća za iznošenje leša.Odnosi se na obeležene.Neobeležene će podlegati kazni.Navodno će stupiti na snagu već sledeće godine.Eto dobra vest za sve proevropski orijentisane. Treba da jedemo ono što nam uvezu jer ako daš u klanicu,ko zna šta će ti vratiti i još ti uzmu popriličnu količinu novca.Ostaćemo bez ikakve računice.Ovo je još jedna od mera za unapređenje stočarstva.
To vazi samo za ugustiteljske objekte i one koji prodaju preradjevine.Jednostavno hoce da ubiju posao onima koji usluzno peku.Jer mnogo je naroda bez posla pa sad skoro svako naselje ima po par njih koji usluzno kolju i peku.A to sta ces ti za sebe da koljes nece moci nikada da zabrane.
 
Ima, ima. Tako su nas naterali i da registrujemo sve što ima točkove, da budemo kompletni sa signalizacijom......
Jeste, tako je bilo nekad. A nekad, nekad su se isto ljudi sakrivali kada je bio svinjokolj. Pitaj starije. Ustvari kod nas je bilo tako.....
Pričao meni ćale, mogao si samo jedno svinjče da kolješ. Tako oni jedne zime zakolju 3 komada. Dva su sredili a treće stoji na remu. Došao komšija u prolazu i video ovo jedno kako visi pa počeo da viče "dogodine 2, dogodine 2...", a ne zna da su dva već sredjena...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Što pnaj reče: kuj će uzme prase, kad ga on napravi nek ga uzme!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
To vazi samo za ugustiteljske objekte i one koji prodaju preradjevine.Jednostavno hoce da ubiju posao onima koji usluzno peku.Jer mnogo je naroda bez posla pa sad skoro svako naselje ima po par njih koji usluzno kolju i peku.A to sta ces ti za sebe da koljes nece moci nikada da zabrane.
Probaj da zakolješ bika za sebe, pa ćeš videti šta mogu a šta ne mogu da zabrane.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Imenjače,naš narod još spava i nikad da se probudi.Politika naše zemlje ide prema EU i svi ti zakoni dolaze od njih.Ja sam za odnošenje uginule krave 2015 platio 24000.Gazdinstva koja imaju goveda će sigurno biti prva na udaru.Zna se ko radi uslužna klanja i oni će biti sledeća karika.Ako su uveli za goveda isto će i to vrlo lako uvesti i za svinje.Ostaje nam samo da ih ne obeležavamo pa kad donesu zakon,pokoljemo šta imamo i zatvorimo stranicu uzgoja svinja i krenemo u mega markete po sveže meso iz zemalja nama bliskih samo što su meso držali po zamrzivačima po godinu dana a ne da jedemo meso od tek friško zaklanih svinja jer to nije dobro za stomak jer treba malo da odstoji.Čvarci i ostale prerađevine imaju holesterola-što znači da ćemo biti zdraviji nego do sada.Samo što mi nismo ni svesni kako vlast radi samo za dobro svog naroda.
 
E moji drugari, samo da znate šta je stizalo u NEOPLANTU dok sam tamo radio pa odem u fabriku da opravljam viljuškare pa vidim
Svaki dan zakolju 400 svinja i 800 polutki ode za izvoz
A nama otpad iz celog sveta

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Probaj da zakolješ bika za sebe, pa ćeš videti šta mogu a šta ne mogu da zabrane.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Svaka cas tome ko bika kolje za sopstvene potrebe.To kao prvo, a kao drugo opet je vezano za prvo zato se i razduzuju bikovi.Ti ga kao koljes za sebe, a prodajes po komsiliku.I tu je opet klizav teren mesare i marketi placaju porez i ostalo da bi to prodali, ti ne platis nista.Dakle nikad niko nece biti zadovoljan, a za svinje to nikad nece zaziveti kao za bikove.

Ali voli nas narod teorije zavere i da ce da zabrane da se kolje kod kuce, kao sto su zabranili i rakija da se pece, kad ono medjutim.
 
Živi bili pa videli.
Evo jedan primer iz sela. Kaže čovek:
Baš bi voleo da vidim kako će me naterati da registrujem prikolice. Ajd još osvetljenje to ok, ali registracija-glupost.
Eno ga prvi je sve registrovao što je uspeo jer nije mogao mrdnuti iz dvorišta a da ne izađe na javni put na kom pandur bajker teroriše.
Primer iz drugog sela:
Momci na motoru se zategnuli u prikolicu, izlomili se ali su izvukli živu glavu. Dobar advokat ih savetovao da naplate osiguranje privatnom tužbom jer prikolica JESTE bila registrovana ali NIJE imala polisu. Odraše čoveku kožu s leđa, a da zlo bude veće kaznu je popio vlasnik prikolice a ne komšija koji je koristio prikolicu.
 
Svaka cas tome ko bika kolje za sopstvene potrebe.To kao prvo, a kao drugo opet je vezano za prvo zato se i razduzuju bikovi.Ti ga kao koljes za sebe, a prodajes po komsiliku.I tu je opet klizav teren mesare i marketi placaju porez i ostalo da bi to prodali, ti ne platis nista.Dakle nikad niko nece biti zadovoljan, a za svinje to nikad nece zaziveti kao za bikove.

Ali voli nas narod teorije zavere i da ce da zabrane da se kolje kod kuce, kao sto su zabranili i rakija da se pece, kad ono medjutim.
Čitaš li ti prijatelju ono što napišeš?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Imenjače-svi koji se najviše busaju će prvi da pokleknu.Ovo nije teorija zavere već približavanje EU-i koja će se daće Bog raspasti dok nas ne prime.Tako je bilo i kod registracije gazdinstava.Ja sam registrovao među prvima,dok nije bilo subvencija a 90% se registrovalo kad su nanjušili pare.Trebalo bi na neki način da se borimo zajedničkim snagama da se to spreči pre najave.Nama su i migranti bili teorija zavere dok nisu počeli da prave nered.To su Džihadisti koji nisu džabe ovde.Gde su žene i deca-njih ne viđam a kod nas ima i prihvatni centar.Porast broja obolelih od karcinoma-takođe teorija zavere dok ne osetiš na svojoj koži..........
 
Uzmi Bio Enzim i naspi u nju.Ima ga u Sava Coop apotekama.Na Google možeš pročitati sve o Bio Enzim i ostalim proizvodima za tu namenu.
 
Баш тако, пражњење са почетка ређе, после све чешће и чешће док се не запуши скроз.
Пробао ја те шпекције.....и ено сад лепо на канализацију прикопчан.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Прикопчао би се ја да имамо канализацију јбг
Направи дренажни канал, развуци га од ње на 20 метара, дубине 70-100 цм, доле направи канал са благим падом, од цигала (ћирилично П) и затрпај то. Никад више нећеш знати да имаш септичку.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh