Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Raspon od 5 metara je zadovoljavajući ako grade nisu tanje od 12 x10 cm. Na njih jelova daska je dovoljna. Na raspon rogova od 80 cm stavlja se letva i ako nema vrž (čvor) na nju se može stati a da ne pukne. Daska može da nosi mnogo veću težinu i dovoljna je da se normalno hoda.
 
Neka metne ipod sebe jednu fosnu ili dasku i neka hoda po njoj i može da je pomera za sobom,jebemga ako može da se popne na tavan,znači nije predebeo i sigurno neće propasti,ako se čovek zbog težine bori da se popne na tavan,onda brate prekidaj svaku avanturu oko popravke krova.I još jedna tačka.
 
Taj vazduh je previše rijedak. Nije za osjetljiva pluća. :)
Sjećam se jedne zgode (čitao u novinama) da je grupa izletnika iz Sarajeva autobusom izašla na Jahorinu. Kad su izašli iz autobusa jedan od putnika je pao i uhvatio za grlo kao da se guši. Neko se dosjeti da ga primaknu auspuhu autobusa i odmah čovjeku bi bolje.
 
Jel koristi neko usluge Supernova kablovskog operatera ? Vidim ukinuli kanale iz United Media grupe, gle cuda bas pred najavljene izbore. Bas steta, uz Sport klub pratio sam najvise N1 i Lov i Ribolov. Dok nije prodat Kopernikus nisam imao zamerki, sad cu bogami da se zalim makar na cenu za pocetak. Ima li jos neki operater da emituje SK osim SBBa ?
 
Jel koristi neko usluge Supernova kablovskog operatera ? Vidim ukinuli kanale iz United Media grupe, gle cuda bas pred najavljene izbore. Bas steta, uz Sport klub pratio sam najvise N1 i Lov i Ribolov. Dok nije prodat Kopernikus nisam imao zamerki, sad cu bogami da se zalim makar na cenu za pocetak. Ima li jos neki operater da emituje SK osim SBBa ?
Prevaranti,xebo ih Vaginousti.Možeš SK da gledaš preko Total tv-a i Eon-a ali to nisu kablovski operateri...
 
Lažu i jedni i drugi.... ispaštaju građani... kao i za sve u ovoj zemlji.

-------------------
U nameri da korisnicima na teritoriji Srbije omogućimo gledanje pomenutih kanala bez diskriminacije, prihvatili smo izuzetno visoku cenu koja nam je ponuđena, koja čak nije ni obuhvatala dozvolu za emitovanje svih kanala, poput Nove S i Nove Sport. Međutim, United Media je otišla korak dalje, kršeći zakon, zahtevala da podelimo tržište Srbije i korisnike, tako što bi jednima pomenuti sadržaji bili dostupni, dok bi drugi ostali uskraćeni bez ikakvog razloga.
https://mojasupernova.rs/a811/Vesti/Obavestenje-za-korisnike-o-gasenju-United-Media-kanala-SBB.html
------------------------------
Operateru Supernova je još 31. decembra istekao pravni osnov za emitovanje kanala United Medie. Rukovodstvu kompanije ponuđeni su gotovo isti tržišni uslovi koji su važili i ranije, ali nažalost, do nastavka saradnje nije došlo. Od danas preko kablovskog operatera Supernova građani više ne mogu da gledaju televizije N1, Sport Klub, Pikaboo, Vavoom, Cinemanija, Lov i ribolov i Grand.
http://sportklub.rs/Ostali/a320884-Supernova-od-danas-ne-emituje-Sport-Klub.html
 
Zao mi mene za Engleski i Spanski fudbal i deteta za ovaj Pikabo :haha:
Isteci ce mi ugovor za godinu dana, promenicu operatera iz principa.
 
Supernovi nista ne verujem. Radio je drugar kod njih kao prodavac i kaze da je prevara teska, cesto je bilo problema. Kod nekog su dogovorili 100Mb a na kraju imao protok 4Mb. U drugoj zgradi majstori pogodili cev za vodu pri busenju za kabal i potopili 2 sprata. Operater za zaobici, barem u NS je tako
 
Bas mi je originalna torta za rodjendan
a4603ea1e7c161b36c648cf755630c8c.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh