Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zadušnice su sutra. Ne lupetajte bez veze i ne prizivajte zlo. Nek' počivaju u miru ljudi koji su dali živote poštujući tadašnju državu i sisteme, ma kakvi oni tada bili. Ne dao Bog da nas krene neka nesreća, kakvo je sada stanje u narodu, samo bi nam Svevišnji pomogao da preživimo.
 
Uglavnom 7-10DM džak kukuruza a išlo je kasnije i do 20. Mesečne dažbine se plate sa 1DM ili 5kg kukuruza.
Robe nije bilo. Pušio se Rumunski Top i Karpati. Duvan je više ličio na glinu uvijenu u papir




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nista nas ne sme iznenaditi i neprijatelj uvek slusa :osmeh: nek vidi da se pripremamo :haha:

Za sad samo demonstriramo, a ako dodje do sranja udaramo prvo po Bugarima jer sto je sigurno..
 
Koji neprijatelj? Ni oni više nemaju pešadiju za rat. Ko će na Instagram ako mora u rat? Sada se ratuje sankcijama i ekonomskim merama. Eventualno avijacijim, što je isto ekonomska snaga.

Drugar kupio sinu četvorotočkaš da bi ga izbacio iz sobe i odvojio od kompa. Kad ga dovezao i pokazao mu, mali mu rek’o
- za taj krš imaš pare a za grafičku nemaš?
A mi nekad vukli šerpe na kanapu



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakvi mali. Nije mala, nije mala 3x ratovala
Da smo na vreme konkurisali za NATO, nebi se sad natezali oko Gazivode, a OVK nebi smela ni da postoji. Tači i ekipa bi i dalje čuvali krave da smo bili pametni da iskoristimo pokojnog Rugovu. Mogao je da nam bude od koristi kao danas Ljajić. Od kada je Ljajić u vladama, rasformiraše se zelene garde. Milošević bi do kraja i sa njima zeznuo stvar.

Što se piva tiče, kaže moj drugar da pivo samo jastukom ne može da otvori ali bi u nuždi i sa njim našao rešenje



Sent from my iPhone using Tapatalk
Njiov cilj je bio da se uradi ovo što se uradilo ,isto i danas tako rade i kao ne vide ova sranja koje čini prvorođeni,najveći greh sadašnjeg vremena po njima tj.po eu standardima je da se ugrožava demokratija,a to se dešava kod nas i ćute ,nešto se desiti mora.
 
Na prvom ćasu obuke-oduzimanje mobilnih telefona.To će biti gore za njih nego za nas marš od 20km pod punom ratnom opremom.
Ako imaju u planu ozbiljnije obuke-Bacanje kašikara,paljenje sporogorećiš štapina.gađanje tromblonom,moraju biti spremni čak i na žrtve.
Prvo,biće nemoguće uvesti disciplinu za 2 nedelje što je i osnova da bi se ono prethodno napisano odradilo tako da po meni bolje taj novac koji su tome namenuli usmere na druge strane jer nam je nacija na rubu egzistencije.
 
Pasulj ima demaskirajuci efekat.

Jao tromblon pa da lome prste, noseve i da im se ureze nisan u celo, ne moze tromblon za 15 dana.To se cuva za specijalne jedinice.
 
Sta ce mi i moj je od pokojne vojske, jos dobijen za pazi sad "iskazanu hrabrost u odbrani domovine" :haha: sa sve zahvalnicom i potpisom vrhovnog komandanta :haha:

Da se bar otvorili da daju stan za 100DM, ovako samo cin i to da je neki nego mladji vodnik, sto bi rekao Pantic od koga sam ja to mladji :osmeh:

Inace teske su to teme, pa malo humora nije na odmet, ostalo nije za forum.
 
Njiov cilj je bio da se uradi ovo što se uradilo ,isto i danas tako rade i kao ne vide ova sranja koje čini prvorođeni,najveći greh sadašnjeg vremena po njima tj.po eu standardima je da se ugrožava demokratija,a to se dešava kod nas i ćute ,nešto se desiti mora.


Jeste. Poražavajuće je i to da su dozvolili da im Erdogan, koji je ukinuo Twitter, drži lekciju o ljudskim pravima.
Prava postoje, ali samo na njihovoj teritoriji. Nas prvorođeni može sve da strelja, oni će i dalje da ga tapšu po ramenu.


Evo friškog Mićka Ljubičića. Vanredna emisija. Satira još nije zvanični zabranjena iako je proglašena za oružje domaćih izdajnika i stranih plaćenika.

https://youtu.be/xpL8ntxNnps
 
Kad su poslednji put menjali cin kapetana i klase su izbacili, pa ovi sa VII stepenom su postali majori,a SRO su razalovali u kapetana.

Mada ja od tog cina nisam imao nista, kad sve bilo gotovo zvali nas u Topcider postrojili nas u nekoj ucionici izasao pukovnik odrzao govor i podelio zahvalnice, a u knjizicu upisali cin i to je to, nudili i posao u vojsci.

Ali ljubazno sam se zahvalio, 9,5 meseci ucesca u ratu, 4 meseca ukrali jer kao bilo produženje, sve u svemu sluzio sam vojsku vise od 2 godine :sjasi: pa jos na kraju se naprave pametni posto je produženje bilo u ratnim uslovima (tad jeste, a kad treba u knjizicu da se upise nije) da idemo na dosluzenje u Pancevo lepo otisao na komisiju i rekao slusajte bio sam na ratistu nisam vise sav svoj ja sebi ne bih dao oruzije :haha: I komsija odbije zahtev za to produženje :haha:
 
Za šta je dobro to da se gleda? Da slučajno sutra na izborima ne glasam za Haradinaja ili da se ne zaljubim u neku albanku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad su poslednji put menjali cin kapetana i klase su izbacili, pa ovi sa VII stepenom su postali majori,a SRO su razalovali u kapetana.

Mada ja od tog cina nisam imao nista, kad sve bilo gotovo zvali nas u Topcider postrojili nas u nekoj ucionici izasao pukovnik odrzao govor i podelio zahvalnice, a u knjizicu upisali cin i to je to, nudili i posao u vojsci.

Ali ljubazno sam se zahvalio, 9,5 meseci ucesca u ratu, 4 meseca ukrali jer kao bilo produženje, sve u svemu sluzio sam vojsku vise od 2 godine :sjasi: pa jos na kraju se naprave pametni posto je produženje bilo u ratnim uslovima (tad jeste, a kad treba u knjizicu da se upise nije) da idemo na dosluzenje u Pancevo lepo otisao na komisiju i rekao slusajte bio sam na ratistu nisam vise sav svoj ja sebi ne bih dao oruzije :haha: I komsija odbije zahtev za to produženje :haha:
I meni su sad za penziju ukrali učešće u ratu,koje je prvo bilo vođeno kao vojna vežba.Obrazloženje je bilo da nije upisano učešće u ratu a ja sam lično meni i mojim vojnicima koji su bili napisao ,potpisao i udario pečat.Sad u ovakvoj uređenoj državi da se ganjam po nekim komisijama i sudovima ne vredi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh