Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitanje za moderatore? Zasto kad se ulazi na profil pa na Pronađi sve poruke imam samo 20 stranica a zadnja stranica 20 - a je od Marta 2015? Pitanje glasi dali je moguce videti sve poruke pisane od registrovanja na forumu? U mom slucaju od Aprila 2010 god.
Hvala!!!:ppozdrav:
 
Ne znam da li pisem na pravo mesto, ali jedino ovde mislim da treba. Da li je neko od forumasa iz moje okoline slobodan ovih dana, a da ima auto prikolicu, da iz Kisaca do Nadalja donesemo jednu nazimicu, naravno platio bih prevoz koliko treba.
 
Peet namestiš kursor miša na svoj nick i iskoči ti prozorčić sa 6 funkcija među kojima se nalazi Pogledaj poruke foruma.Klikom na tu opciju otvara ti se pregled celokupnih napisanih postova na forumu.Ne znam samo da li članovi imaju tu opciju kao mi što imamo ali proveri u svakom slučaju.
 
Sutra idem na dekalb,jel ide jos neko?
 
Poslednja izmena od urednika:
Dal ko može da mu kažekako se ulazi na mapu koja pokazuje koje su se parcele trgovale u zadnje vreme ,jednom sam bio al davno pa sam zaboravio kako se stiže do tamo.
 
Potrebna pomoć,radi de o tome da sam kupio lim za pokrivanje krova,tamo gde sam kupio rekli su mi da srafove zavrćem u val,da li je neko radio tako i dali će pustiti vlagu(vodu)tamo gde je zasrafljeno na štafle?
 
Sraf zavrces na ispupceni deo ,a ispod ide plastika sa rupom za dimenziju lima koji si kupio


e0daf7d1217d18ea876e8b935dc59232.jpg


Ispod rebra plastika ,pa sraf kroz sve to do grede
 
Poslednja izmena:
Ako će nekom biti od pomoći od večeras su granični prelazi između srbije i hrvatske pozatvarani još neko vrijeme će raditi samo batina i bačka palanka a i njih će zatvoriti .ljudi su zbunjeni vozaju se na sve strane ne znaju kud da idu.

- - - - - - - - - -

Ja sam se malo prije vratio sa prelaza erdut -bogojevo ne daju ni blizu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh