Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Два задовољена од три услова...једини проблем може да буде положена колегиница, она мора да буде са твог факса, смера. И то полагање колегинице мора да буде на некој од бруцошијада иначе џаба ти то полагање, то се не рачуна, па ондак мораш следеће године на поправни.... Е та бруцошијада је треће и најважније правило сваког бруцоша...:ppozdrav:
 
Samo polako Sremci.Još ste mladi i perspektivni,ima kade za sve.Nikola ti to baš temeljno studiraš.
 
Матићу
неко ме се док студира заломи клинац, некоме нешто друго, а ме си се ето заломио испит, по коме нас зову у народу статичари (статика конструкција, сва срећа па бетоне скинох на време)

Та имаде два клинца, колко ми је познато. Само треба још пуно млека да попију да би терали тракторе:osmeh:
 

Ne znam zašto ste se uzbudili toliko oko ove vesti. Kada bi prava diskusija morala da se vodi na ovu vest od pre 2 dana:

UN: Milion i po građana Srbije manje do 2050


Neko će živeti ovim prostorima. Da li će to biti Arapi, Turci, kineske četvrti, korejske.. To je neizbežno, neće biti doveka pusti. Nažalost, ako se ništa ne promeni naš narod neće biti tu. To je pravi problem koji treba rešavati a on je neverovatno složen i ne može se rešavati ad hok. Radi se o promeni čitavog sistema, sistema vrednosti. To jeste da izgleda neverovatno teško, prosto nemoguće iz ove perspektive. Ali je suštinsko pitanje, znači pitanje budućnosti!
 
Ne ,Sloba Silni je ostavio izlaze na more
Karlovac-Karlobag-Virovitica :haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
Za Dušana jeste Srbija izlazila na 3 mora , bio je car Srba , Bugara i Grka . Slab sam sa istorijom ali čini mi se da je za njegove vladavine Srbija bila najveća , ali zanimljivo da tad recimo Beograd nije pripadao Srbiji . Nek me ispravi neko ako griješim.
 
dusanova_srbija200.jpg
 
I sada bi mi trebali da budemo bezobrazni i da trazimo to da nam vrate nazda jer to je bilo nase!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh