Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel mogu slike sa telefona da se stavljaju na forum,a da nisu putem linka,nego odmah da se vide? I bez tapatalka?.
 
Jel ima neko iskustva sa invertorskim klimama, za hladjenje je manje vise svaka dobra, ali mi treba i za grejanje da sluzi preko zime za 20kvm, imate li neku preporuku ?
Planirana cifra oko 50 000rsd.
 
Drugar mi se bavio ugradnjom klima.Imao je puna usta hvale za te invertorske.Inace je licno imao centralno grejanje na gas.Pre 2 godine je resio da zbog ekonomicnosti i sebi ugradi invertorsku klimu.Grejao se jednu zimu i sledece se vratio na gas.Kaze da mu je sve pocelo budjaviti po kuci,sto sa centralnim nije bio slucaj.Sto se tice ekonomicnosti,jeste bilo malo jeftinije,ali ne toliko,koliko su mu se deca i svi ostali budjavstine nagutali.Klima je inace instalirana u sredini kuce u predsoblju.Po okolnim sobama je bilo razlike u temperaturama,sto je izazvalo budj.
 
Da li ima neko iskustva sa Sava adapto gumama (kao?) za sve sezone na automobilu? Kako su se pokazale? Koliko traju? Jesu li 'sigurne'?
Hvala
 
Poslednja izmena:
Ja sam ih imao i mišljenje je osrednje. Guma je napravljena sa namerom da ostvari kompromis i zadovolji potrebe i letnje i zimske vožnje.
Relativno brzo se dere kao i sve Sava gume generalno, pa kad joj ivica šare otupi onda više niti je dobra za zime. Buka je osrednja, može se tolerisati, kvalitet takođe.
Moja preporuka bi bila da ako ne menjaš zimski i letnji set, njih kupiš i staviš na zadnju osovinu (ako nije pogonska). Tako dobijaš solidne gume nekoliko godina, plus ispunjavaš zakonsku obavezu u zimskom periodu.
U zavisnosti od dimenzije mogu se naći kao proizvod iz Slovenije, Poljske ili Nemačke.

P.S.
Kad smo već kod ovog brenda, moja preporuka ide zimskim eskimo hp2 gumama. To je novi model izašao 2016-e godine. Ja sam ih kupio prošle jeseni, celu zimu vozio u teškim i različitim uslovima i imam samo reči hvale.
ESKIMOHP2-product-banner-image_tcm2299-185000.png
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh