Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok drugi napreduju, sire prijateljstva, prosiruju svoja trzista, rade na poboljsanju kvaliteta svojih proizvoda, povecavaju svoj zivotni standard, smanjuju broj nezaposlenih itd itd itd. Mi se takmicimo ko je veci Amerofil, Evrofil ili Rusofil, ko je veci patriota i da li se pravilno pise srPski ili srBski, pa nam je posle neko drugi kriv sto zaostajemo 100 godina za ostatkom sveta...
 
Vidim kako je Putin sada podvio rep. :haha:To sto pises su price za malu decu. Neznam cemu tolika odbojnost prema nasem istinskom prijatelju. Sve su oci uprte prema Rusiji, jer je ona sada jaca nego ikada. Ovo izigravanje po sajtovima je stvarno nisko. Pogledajte zapadnjake kako svoje sunarodnike crne rase postuju. Pogledajte kao evropljani vracaju brodove sa emigrantima,,, moj truli zapadni kapitalizmu
 
Na zalost nisi u pravu. a Rusi imaju 51 posto vlasnistva, a Srbija 49.
Ето сам си себи одговорио (остло је математика: главница х 49/100 = апсолутна вредност власничког удела). НИС је пословао са губитком а сад има и дивиденди. Уосталом нису нам ништа отели већ смо им продали.
Где су паре, је питање. Ево сад хоћемо да п р о д а м о железару тако што ћемо да платимо да је неко узме. Заставу смо исто "продали" Фијату...
 
Moze li me neko podsetiti ko je zadnjih godina radio sa zelezarom I ostavio gubitke nasoj zemlji?
 
Poslednja izmena od urednika:
Janoš , što neslušaš Balaševića ? Nesvidja ti se muzika ili nešto drugo ? Još nisam čuo da nekome normalnom Balašević neodgovara .
 
, što neslušaš Balaševića ? Nesvidja ti se muzika ili nešto drugo ? Još nisam čuo da nekome normalnom Balašević neodgovara .
Слободно ме сврстај у абнормалне ал' типове попут Ђорђа Балашевића и Драгољуба Ђурића не могу да смислим јер су хушкали народ да направи промене у којима ће му бити горе (бар мени - наје.о сам ко жути).
У то време није било ријалитија за испирање мозгова ал' је било разних Балашевића.
 
Sad ispadne da ko ne slusa Balasevica je lud ? Pola sela ludo,kao kad meni neki dodjos kaze kako ne merem slusat Sinove Manjace,Zareta i Gocija...a meni to strasno para usi i po njima sam lud. :osmeh:
 
Balasevic je bio i ostace car! A ispiranje mozgova kroz medije i na svaki moguci nacin je cinila slobina politika! Mada to ispiranje je uspelo samo kod tih mozgova koji su prilicno malo prostora zauzeli u tim glavama!
 
On je imao slobinu crvenu knjizicu i bio je teski komunista,pevao je titu pesme i bio aktivni clan i odjednom svi kao i on preko noci postade demokrata.Inace slusam covekove pesme kao i svih ostalih,svako treba da radi ono sto najbolje zna.
Manite se politike:osmeh:
 
Balasevic mi je oduvek bio antipatican. Ima tu jos razloga, pisale su kolege forumasi. :osmeh: Zasto nekog boli sto neko ne voli balasevica?
 
Duletov je svejedno na poslednjoj rupici.Ako bude morao steci,il puca kajs,il Dule.:haha:
PS:Zato je tako i savestan u urednickom poslu.Duleee sve pohvale.::super::
 
Pitaj Peto1. On nije tri meseca dobio ni dinar jel su pare kod Branka a i obojica povredjeni pa ne mogu da se nadju i iskusuraju.??????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh