Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма ајде шта нам наприча држава која постоји вековима није постојала?Глупани коју су мењали имена само да задовоље мањине и оне које су победли у ратовима су будале и завршили су тамо где и треба.Сад су ствари на свом месту.

Ne razumem tacno o cemu pricas... Ali ako hocemo biti precizni, budemo precizni, a ne da pricamo gluposti...
http://en.wikipedia.org/wiki/State_of_Slovenes,_Croats_and_Serbs
http://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Yugoslavia
http://en.wikipedia.org/wiki/Yugoslavia
http://en.wikipedia.org/wiki/Serbia_and_Montenegro
 
Koliko su Rusi ubili stanovnika Srbije a koliko ameri ?
koliko su rusi uništili infrastrukture a koliko ameri?
gde imamo omogućen izvoz prehrambenih i poljoprivrednih prizvoda u Rusiju ili u SAD?

Sto se tice poljoprivrednih proizvoda to si u pravu, izmedju ostalog najveci deo ide na Rusko trziste. Generalno sto se tice izvoza najvise izvozimo u zemlje EU. Nisam simpatizer zemalja EU ali to je cinjenicno stanje.
I moramo sto pre da udjemo u STO (svetsku trgovinsku organizaciju) kako bi mogli da izvozimo svuda u svetu, izmedju ostalog i u Rusiju.
 
Nije vredno truda objasnjavati, reci ili dokazati nekima kome su rusi vise voljeni od oca i majke! Tim ljudima crno je belo a belo je crno, ili Nedelja je Petak a taj Petak nije Nedelja vec ne znaju sta je! Svesni su da grese a idu sa ponosom dalje u ponor!
Zato i zbog takvih smo ovde na ovom nivou!
@janosh Sto se tebe tice siguran sam da bi se prodao i ti i drzavu za te pijanice!
 
Nije vredno truda objasnjavati, reci ili dokazati nekima kome su rusi vise voljeni od oca i majke! Tim ljudima crno je belo a belo je crno, ili Nedelja je Petak a taj Petak nije Nedelja vec ne znaju sta je! Svesni su da grese a idu sa ponosom dalje u ponor!
Zato i zbog takvih smo ovde na ovom nivou!
@janosh Sto se tebe tice siguran sam da bi se prodao i ti i drzavu za te pijanice!
Човече хоћеш се ти одј*** више као пијавица си Бог те човече,дао Бог да Ти ти исти Руси у кући играју колико си досадан.
 
Koliko ja vidim Putin ne moze bez rusa pa to ti je, a zasto on zna ?
Medjutim meni niko od mojih baba, deda, prababa i pradeda nikada nije pricao lepo o rusima. Mozda su ziveli u takvom kraju da se nisu susretali sa njima, ili do njih nisu dopirale drugacije vesti. Uglavnom ovdasnji stariji zivalj, koji je vec gotovo odavno pomro, nikad nije imao losih reci za komsije nemce. Sta bi danas bilo da su oni ostali, da nam braca rusi nisu doneli "kumunizam" to je vec neka druga prica.
Ameri su daleko od sjanog, ali ni ruje ne zaostaju za njima. Mi smo ruska braca zato sto oni imaju taj interes, a ne zato sto smo pravoslavci. Ima jos pravoslavnih naroda pa ne videh nesto da su se spijateljili sa rusima.
Sve je stvar interesa, ljubavi nema ni izmedju jednog naroda. Mozes da volis svoju decu, roditelje, supruznik, prijatelje, komsije, ali generalizovati pa voleti ceo narod ili zemlju je cista glupost.
 
Poslednja izmena od urednika:
Slažem se s tobom da je glupo generalizovati i voleti il mrzeti ceo narod zbog politike koju vodi njegova zemlja prema našoj
To što je tvoj deda imao lepo iskustvo s komšijom nemcom zašto bi nekog čudilo,
običan narod,čovek od krvi i mesa,seljak kao i on....čovek može biti dobar ili loš bez obzira kojoj naciji i veri pripada
Ali nečiji deda npr. iz Kragujevca kome su nemci streljali dete ili brata....100 ljudi za jednog nemca,sigurno nema takvo mišljenje o njima
Ali tu svakako nije kriv pojedinac i običan nemački živalj,kriva je nemačka država,njihova ideologija i osvajačka želja,koja nažalost nikad nije isčezla i dan danas osvajaju samo drugom metodom
 
Zivela MAJKA RUSIJA! Da je Putin bio na vlasti 99' ovi nasi neprijatelji nas ne bih smeli pipnuti. To sto mnogi ovde prozivaju Ruse, ne znaju dalje od nosa. Prodali bih majku rodjenu za truli zapad. Boze sacuvaj nas zla I daj pameti ovim forumasima koji ne znaju sta ce vise od sebe. Blate drzavu u kojoj zive i nase vekovne saveznike.
 
1511057_752548938167178_1212155227956562515_n.jpg

:haha:
 
Janoshe ja ne bih, a verujem i velika vecina, prodali majku rodjenu ni za rusiju ni za ameriku. Niti nesto posebno obozav amere niti ruse, jednostavno isti su mi, daleki i jedni i drugi.
Mozda moj pogled na to najbolje objasnjava Balaseviceva pesma Virovitica.
 
Не знам какво је размишљање да траба да добијемо било шта од било кога?! Па п.. му материна и тај Рус, Енглез, Италијан... има две руке, две ноге и главу као ја и сад треба да га молом да ми нешто да! Мени то не треба па макар па'со траву. То што треба некима да мажу дебеле гузице је друга прича.
Што се тиче НИС није продат цео. У осталом ко брани држави да оснује нову нафтну компанију па, ако треба, нек теби поклања гориво. Носиоци власти (који су то зављујући нама) су власници 49% НИСа и 100% власници пореза и акциза на гориво као и власници пореза и доприноса на плате запослених у НИСу.
Док сам био млађи мислио сам да се свет око пи.ке врти а онда сам почео да рачунам.

Na zalost nisi u pravu. NIS je prodat za 400 000000E sa svim pumpama, rafinerijom, upravnom zgradom u Novom Sadu, skladistem gasa u Banatskom Dvoru i svim busotinama po Vojvodini i svim rudnim bogatstvom koje se nalazi pod zemljiom u vidu sirove nafte i gasa. Drzava dobija rudnu rentu koja je bedna, a Rusi imaju 51 posto vlasnistva, a Srbija 49. U tom odnosu Srbija nema nikakvog uticaja u poslovanju jer je u manjini. Samo vrednost upravne zgrade u NS je 300 000000E. Procena je da zalihe sirove nafte i gasa ima u vrednosti 6 molijardi evra pa vi gledajte da li je NIS poklonjen i koliko nas rusi vole. Ovde u okolini Kikinde nove busotine nicu kao pecurke, isisace nas za per godina i zbogom ljubavi. Za sobom ostavljaju jame sa isplakom i njive nasute sljunkom. Plate oni to, ali to poljoprivredno zemljiste je zauvek izgubljeno. Zato nemojte se zavaravati vole nas toliko koliko mogu da nas iskoriste. Sta mislite kome ce se EPS prodati. I nemojte misliti da imam nesto protiv rusa, ali to su cinjenice koje mnogi ne znaju.
 
Zivela MAJKA RUSIJA! Da je Putin bio na vlasti 99' ovi nasi neprijatelji nas ne bih smeli pipnuti. To sto mnogi ovde prozivaju Ruse, ne znaju dalje od nosa. Prodali bih majku rodjenu za truli zapad. Boze sacuvaj nas zla I daj pameti ovim forumasima koji ne znaju sta ce vise od sebe. Blate drzavu u kojoj zive i nase vekovne saveznike.
Hahaha, Černomirdin nije ni izustio da niko nesme Srbiju da dira,a već su počele bombe da padaju,isto tako bi i Putin uvukao rep ko ker,kad ga jači povija,MNOGO su jaki na rečima,bili i OSTALI
Slažem se s tobom da je glupo generalizovati i voleti il mrzeti ceo narod zbog politike koju vodi njegova zemlja prema našoj
To što je tvoj deda imao lepo iskustvo s komšijom nemcom zašto bi nekog čudilo,
običan narod,čovek od krvi i mesa,seljak kao i on....čovek može biti dobar ili loš bez obzira kojoj naciji i veri pripada
Ali nečiji deda npr. iz Kragujevca kome su nemci streljali dete ili brata....100 ljudi za jednog nemca,sigurno nema takvo mišljenje o njima
Ali tu svakako nije kriv pojedinac i običan nemački živalj,kriva je nemačka država,njihova ideologija i osvajačka želja,koja nažalost nikad nije isčezla i dan danas osvajaju samo drugom metodom
Šteta što nema ZAHVALI SE :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh