Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugari treba mi pomoc treba mi prevod ovog texta ne u bukvalnom smislu nego sta kako


Turn ignition on and off 3 times then press light on button on your drivers door 3 times this will reset the system

- - - - - - - - - -

To mi je lik kao pomogo za resetovanje sistema za centralnu i alarm ,posto je bila vrisnula baterija na vecini kola mora ili kod ili reset
da bi radila ponovo centralna na daljinski i ovaj postupak treba navodno da uradim da bi resetovo
 
Pise:

Okrenuti Kljuc 3 puta(Upaliti ugasiti) i onda pritisnuti dugme za ukljuceno svetlo na vozacevim vratima 3 puta,to ce resetovati sistem.

:ppozdrav:
 
Dobro jutro nepise okrenuti kljuc 3 puta ,nemam posebno kljuc za alarm vec je sve na ovom daljinskom od vrata .

Treba tri puta otkljucati zakljucati i tri puta upaliti ugasiti svetlo ali kako otklljucati zakljucati da li kljucem ,da li iznutra rucno da li pritiskati dugmice na daljinskom na plej bek neznam to me zanima .

- - - - - - - - - -

Imam jedan poseban prekidac za alarm to nisam ni cackao ali alarm se pali automatski kad se vrata zakljucaju .

- - - - - - - - - -

To mi je nebitno bitno mi je znaci detaljan postupak da bi resetovao za daljinsko otkljucavanje
Nevredi tako nesto sam i ja sam preveo mora da ima malo precizniji prevod onog prvog dela
 
Pkb, Rakin je najbolje objasnio prevod. Probaj tako uz napomenu da ne treba da palis auto vec samo kontakt tri put,to je ujedno i prepravka na to da treba paliti auto 3 put vec samo kontakt.
 
Ok sad cu da probam da vidim sta ce da kaze

- - - - - - - - - -

Pokuso sam i 3 puta dam kontakt pa skinem i 3 puta svetlo upalim ugasim nista ,pokuso vrata otkljucam zakljucaim i svetlo nista pokusam na daljinskom da na plej bek pritiskam otkljucaj zakljucaj i svetlo i nece izludjuje me tako kad nece nesto .

- - - - - - - - - -

Nego imam i tri prekidaca za svetlo ima on door off i posebno levo desno da se pali probo sam i ovako i onako neznam mora da se misli na nesto drugo ignition im znaci i bombina i svecica samo dodati neki prefiks i zajebancije jebo ih engleski sa jednom recicom hoce da iskoriste za 69 stvari .
 
Dobro jutro i tebi, lepo je i sunčano. Idealno za boravak u prirodi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh