Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro svima. Juče zimski, danas letnji ili gotovo letnji dan.
 
Kako su najavili, moglo bi biti malo svežije početkom sledeće nedelje
 
Obavezno (ako mi to vreme dozvoli) se javnem i malo "prodivanim" sa drustvom sa foruma a onda-u nove radne pobede. Danas je kazu neki praznik a i odoh posle da dam krv (malo solidarnosti) a inace sam trebao da sredjujem kosnice (reparacija starih) i da topim vosak.:ppozdrav:
 
Obavezno (ako mi to vreme dozvoli) se javnem i malo "prodivanim" sa drustvom sa foruma a onda-u nove radne pobede. Danas je kazu neki praznik a i odoh posle da dam krv (malo solidarnosti) a inace sam trebao da sredjujem kosnice (reparacija starih) i da topim vosak.:ppozdrav:

Uvek u poslu, nemoj samo da te ponovo bolu ledja.:osmeh:
 
Zdravo drustvo. Ne videh juce ovu informaciju od Kosjerca a mnogo bolje bi bilo da sam pio vodu....Pila se rakija i pivo pa me sada glava boli...da moze da se skine,radonbih je skinuo i ostavio negde :haha:
 
Danas mu dodje ne slavna godisnjica.Ne ponovilo se,a ne treba ni da se zaboravi.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Kazu Srbija svoje zrtve ne zaboravlja.:osmeh: Kanda smo zaboravili nase generale,koji su postupali po svojoj zakletvi.Svaka zemlja bi pozelela generale,koji ce se suprotstaviti bez malo celom svetu.Ukoliko to otadzbina od njih trazi.Dzaba generala,koji ce da kazu sta ako me sutra optuze.::lose:: Odrekli smo se tih zrtava.Nije velika razlika u odnosu na one poginule.Eeeeee prijatelji nasi.Uzgred,Japan nije dao svog cara ni posle 2 atomske bombe.Mi smo jedina zemlja koja je svoje isporucila i pride davala tzv dokaze.Zato nam i ide,kako nam ide.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh