Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa 15 stim da su brat i sestra ispod ruke preveli babu , a keva došla sama:osmeh:
 
tacan odgovor 17
prvo predu brat i sestra 2min
brat se vrati sa svecom 1min
predju baba i mama 10min
sestra se vrati po brata 2 min
onda njih dvoje predju 2 min
ukupno 17
 
jedna plavusa udje u banku u Los Andjelosu i trazi da hitno razgovara sa menadzerom. Hoce da podigne kredit na 5000$ treba joj hitno da odputuje u Pariz poslom. Naravno oni traze neku garanciju i ona im ponudi svoj auto, na veliko iznenadjenje banke auto je bio Rolls Royce vredan 200 000$. Posle svih provera ustanovi se da je auto legalan i da je ona vlasnik i banka odobri kredit ona uzme pare bankar kljuceve od auta. Posle njenog odlaska svi su se smejali misleci samo jos jedna glupa plavusa.. Vrati se ona posle dve nedelje ispise cek na 5000$ i naravno plus kamate jos, ukupno oko 5015$ Menadzer se zahvaljuje i kaze da mu je cela transakcija bila cudna i da je sam proverio i utvrdio da je ona multi milionerka i sta ce njoj u opste zajam. Sta je ona odgovorila? :osmeh:
 
Za tronoznim stolim sede u kafani troica gostiju i igraju poker. Odjedanput nestane svetla. Kad je svetlo doslo gazda kafane je nadjen mrtav.
Odma je dosla policija i pocela uvidjaj svakm je postavljeno pitanje sta su radili u trenutku kad je nestala struja.
gost A "upravo sam hteo da upalim cigaru" rekao je drzeci upaljac i cigaru u rukamam
gost B "ja sam upravo podmetao kartoncic ispod stola da se sto ne ljulja"
gost C "taman sam eksirao ono malo piva sto mi je ostalo u flasi" rece treci
posle ovih izjava policija je odmah uhvatila ubicu.
Ko je ubica i zasto?
 
svaka cast:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Pitanje br. 1.
Kad biste znali da žena trudnica već ima osmoro dece od kojih je troje gluho, dvoje slepo, jedno mentalno zaostalo, a ona sama ima sifilis – biste li joj preporučili abortus?

Pitanje br. 2.
Vreme je da se izabere novi svetski vođa. I vaš će se glas uzeti u obzir. Evo činjenica o trojici glavnih kandidata:

Kandidat A:
Povezan je s korumpiranim političarima, a pri donošenju odluka savetuje se s astrolozima. Imao je dve ljubavnice. Teški je ovisnik o duvanu, a dnevno popije 8-10 martinija.

Kandidat B:
Dvaput je na poslu dobio otkaz, spava do podneva. Na fakultetu se drogirao, a svake večeri popije četvrt litre viskija.

Kandidat C:
Odlikovani je ratni heroj. Vegeterijanac je, ne puši, ponekad popije pivo. Nikad nije imao vanbračne avanture.

Kojeg biste kandidata izabrali? Sta bi savetovali trudnici da li da abortira ili ne?
 
Kris80 Tako je to kad nema troskova obrade kredita i troskova prevremene otplate kao kod nas .... ha ha.
 
Nikoli , u čemu je fora?

- - - - - - - - - -

Nego , postoji li mogućnost da se sazna na koliko su banovani neki članovi , jer mi nedostaju zanimljivi postovi koje su oni slali a ima ih baš dosta , npr marko22, mindjušar , kišrobert i još neki ?
 
MOMOSARIC Sve mi se čini da je odgovor kao kad kupuješ zemlju "na večito", iako mislim da su se reinkanirali u neki drugi NICK:osmeh:
 
Kisu istice za nekoliko dana,Marko ne znam gde je,Mindjusar je trajno banovan a i tesko da bi sad imao vremena jer je pre nekih 10-ak dana imao oko 150ha usluznog oranja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh