Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro, pada sitna kišica a ja sedim i pijem kaficu sa ženinim koleginicama i razgovaramo ono tipa rekla-kazala, čula-videla, i dotali smo se teme smaka sveta i zaključili smo da se svima smakne ( svet) kad prestane da....radi, zato treba iskoristiti vreme i "raditi" dak se svet nije smakao. Poz.
 
Mene samo interesuje jedna stvar, a to je. Zasto ne uhapse tog gospodina Nikolu Aleksica ako su sve to nebuloze sto on pise i poziva narod na bunu protivu vlasti i poretka?
 
Demokratija.... moze da se u nasoj drzavi tumaci na 55 nacina. Lepo sam postavio pitanje i ako znate odgovor napisite ga.
 
A ko od obicnog gradjanstva da zna odgovor na ovo pitanje?Odredjene sluzbe treba da rade svoj posao,kontrolisu ovakve izjave i sprovode zakon ako neko iznosi nebuloze ili pokrenu istragu ako su "nebuloze" istinite.A kada se desilo da je neko odgovarao zbog senzacionalistickih izjava ili pokrenuta istraga pa odgovarao onaj koji je akter tih vesti?Mislim,dajmo...zato sam i rekao ovo u vezi demokratije.Svaka senzacija u Srbiji za tri dana,a onda po pravilu sledi nova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh