Chat 18

Страшан земљотрес у Венецуели.... сада ће моћи да буше колико и где хоће... дрил, бејби, дрил...
Пре неколико година на Хаитију... тамо се праве хотели...

Да ли мислите да амери имају могућност да праве земљотресе?

https://x.com/ScopeReport_/status/2069949478077902924
 
Je l' se razume neko u kućne klime? Danas me jedan drugar ubeđuje da kupim kućnu pokretnu klimu, navodno joj je cena u rangu cene montaže redovne klime a hladi dobro. Nisam u toj materiji, pa me interesuje u čemu je fora, tj. zašto se ljudi muče pa montiraju negde i na velikim visinama spoljašnje jedinice ako je ova pokretna jednako dobra?
Mi smo imali dva komada od tih pokretnih klima, i mogu reći da rade posao ali po komforu korištenja nije uporedivo sa split sistemom.
Za rashlađivanje jedne prostorije do 20 kvadrata može sasvim pristojno poslužiti. Da napomenem, potrebno je obezbediti otvor gde može da se utakne cev kroz koju ona izduvava topli vazduh(ista kao od kuhinjskog aspiratora).
Dosta lepo to radi za 100-tinjak eura koliko koštaju.
 
Nazad
Vrh