Chat 18

Страшан земљотрес у Венецуели.... сада ће моћи да буше колико и где хоће... дрил, бејби, дрил...
Пре неколико година на Хаитију... тамо се праве хотели...

Да ли мислите да амери имају могућност да праве земљотресе?

https://x.com/ScopeReport_/status/2069949478077902924
 
Je l' se razume neko u kućne klime? Danas me jedan drugar ubeđuje da kupim kućnu pokretnu klimu, navodno joj je cena u rangu cene montaže redovne klime a hladi dobro. Nisam u toj materiji, pa me interesuje u čemu je fora, tj. zašto se ljudi muče pa montiraju negde i na velikim visinama spoljašnje jedinice ako je ova pokretna jednako dobra?
Mi smo imali dva komada od tih pokretnih klima, i mogu reći da rade posao ali po komforu korištenja nije uporedivo sa split sistemom.
Za rashlađivanje jedne prostorije do 20 kvadrata može sasvim pristojno poslužiti. Da napomenem, potrebno je obezbediti otvor gde može da se utakne cev kroz koju ona izduvava topli vazduh(ista kao od kuhinjskog aspiratora).
Dosta lepo to radi za 100-tinjak eura koliko koštaju.
 
Dizu po dogovoru posrnuli rejting jedan drugom . Mislim da je i Milence sebi kupio slobodu i da zavrsava sa vlascu ove godine .
 
srbija ima 173 što opština što gradova...jedan predsjednik neke opštine iz donjih pizdića reče da je doveo 10 autobusa što nije problem sakupiti jer 500 ljudi vjv radi u zgradi opštine i ostalim zavisnim preduzećima ....i eto ti 80k ljudi u bg
 
A od sutra licitacija tackasti softver itd a nista drugo nego pokusaj kopiranja studenata samo sa drzavnim sredstvima. Polako moja Srbija klizi u gradjanski rat narod se podelio crta je povucena
 
Обично верници у невернике, тако барем почиње сваки сукоб овде.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Биће жесток окршај. Син ће на оца или ђеда пуцати. Има да нас остане под једну шљиву.
Без да се гурамо под њом.
 
Па види овако, или донети закон где ће гласање бити обавезно или одузимати појединцима право гласа, вратити статус грађана другог реда и слично. Нешто што је већ било после 1945 али многи не смеју да спомену пошто су антисупротни. Али виде да не иде ни у једној грани привреде. Рачунају сачуваће колико имају... Ваљда.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
A od sutra licitacija tackasti softver itd a nista drugo nego pokusaj kopiranja studenata samo sa drzavnim sredstvima. Polako moja Srbija klizi u gradjanski rat narod se podelio crta je povucena
Kod SNS skupova nema tackastog softera nego odvale cifru . Svakako je bilo puno ljudi a podeli sa 3 koliko je kao Mup rekao i to ti je .
Sto se tice rata . Ako se pripuca ( zesce , posto pucanja i sada ima ) , pripucace sami na sebe .
 
Daleko bilo ,kakav rat. Sve se moze rijesiti glasanjem .Samo narod treba ubijediti , otvoritioci. Studenti mozda idu pravim putem ..Pridobili su i probudili fin procenat glasaca. Ako.ne uspiju onda nikom nista . Poklopite se usima ,ko mi ovde . Nije ni fer dirati vlast volju vecine.
 
Na današnji skup gledam kao Vučićevo umiljavanje zapadu...kao,nemojte da me otpisujete i tražite mi zamjenu jer je još uvjek dobar dio glasača uz mene
 
Ja ne znam zašto ljudi misle da bi izlaskom većine mnogo dobili.Neka mi objasne,kako mogu da se dobiju namešteni izbori pa makar bila i 100% izlaznost.Šta se dešava.Jedan deo opozicije 3 dana žviždi da su izbori pokradeni i posle toga tišina.Jedan deo prelazi na stranu vlasti.
Možemo samo da molimo Boga da ih velike sile puste niz vodu-to je jedino rešenje.Kome to još nije jasno,žao mi je i dalje će biti u zabludi.
 
Nazad
Vrh