Chat 17

Моји у Шведској су радили тај днк то код њих кошта 50евра и тачно им је показало одакле су све.
 
Mozak na pašu
ffbd6d60871b34e95ddee21c19d2d58e.jpg
9fe8acbabd5660610788398c33d139b5.jpg
781480e88f31f7d6cf75a6e9c0b1bf99.jpg
eb9528a4317b3923820a87f623bfab9d.jpg
 

Ја сам се данас напешачио по крају (15+км) да евоцирам успомене из армије и да проверим "борбене способности" и неђем те цветиће са друге слике. Не да мирише него откида.[/QUOTE]
 
@Goran G. - zanimljivo . Samo ja nesto nauci ne verujem . Crno na belo je po meni sigurnija varijanta . Jel si istazivao kolena i do kog kolena si pronasao svoju lozu ? Poslednjih godinu dana sam i ja istrazivao to preko crkvenih knjiga . U prvom popisu iz mog sela pojavljuje je moj kurdjup ( 8 koleno ) . Posle gledanjem ostalih knjiga stablo se napravilo dalje . To je vrh sto se moze pronaci . Rodjen je 1752 godine i upisan je kao Maksim Jovanov . Stim sto mislim da su u to vreme u knjige upisivana crkvena a ne imena kako su ih zvali . Dalje iz arhive u Pancevu ( koja je digitalizovana ) i gde ima svih crkvenih knjiga se pronaslo u knjizi umrlih da je umro 1796 . Tu se moze videti ime njegovog oca a moga devetog kolena . E sada dalje mislim da se ne moze pronaci pa jel smo se doselili u tim seobama ili smo bili ovde tesko je reci .
Ugasi onda internet, pa na forum preko crkvene knjige :D
 
Nista se od pijeska nevidi . Par stotina metara mozda.
Од ране зоре је тако па ево цели дан. Дува јужни ветар као луд. Једва сам опрскао трешње ал' изгледа џабе. Поједоше их рутаве бубе а лете по ветру чудо једно.
 
Ako su pare čiste što izlazi iz posla u kojem je zaradio pare? Meni nema logike.
Vidi, ja sam imao s partnerima firmu i od sredine 80-ih do 2005 više video klubova, distribuciju, filme u bioskopu, para lepo.
A još uvek sam radio s kravama.
I onda se na dva mesta useru dve budale vrata do naših najvećih radnji sa klubom, ja se godinu borim s njima i sprevidim da se borimo za crkotinu, jer je tehnika pregazila delatnost.
I na kraju se uvek pitao što sam gubio vreme s tom bogatom delatnošću, a moglo se s parama što smo dali za licence dat kapara za par apartmana na moru i dobar deo kredita, bez da računaš zaradu tamo.
 
Danas komsija posijao 4ha kukuruza. 10kg po hektaru djubriva energy root 5-55-10 cini mi se. Kaze prihrana preko lista nesto u kesicama. 250 grama po hektaru. I to je to sa djubrivom za ovu godinu. Ja sve mislim da ce reci da se sali.
 
Nacuo sam da se u vasem kraju , Semberija , desetak bas velikih ratara dogovorilo da bojkotuju Pionir i Dekalb ,zbog cijena ? Dali je to istina ?
 
Danas komsija posijao 4ha kukuruza. 10kg po hektaru djubriva energy root 5-55-10 cini mi se. Kaze prihrana preko lista nesto u kesicama. 250 grama po hektaru. I to je to sa djubrivom za ovu godinu. Ja sve mislim da ce reci da se sali.
Trebao bi to da zori u kravljem rogu koju godinu, onda bi bila kesica za 100 jutara.
 
Ало модератори!
1. Како да нађем тему о бобу (знам да постоји)?
2. Како сам успео да искључим палету алатки? Иконице су светло сиве и недоступне. Најпотребнији су ми емотикони и болдовање али не могу да их користим.
 
Предлог у јевропи, пошто је животни век и квалитет живота продужен а и медицина узнапредовала, да радни век појединца буде до 75 године живота. Па ко жив ко мртав... Тапаталк не ради... Опет....
 
Može!
Samo moraju ukinuti uplatu za penziju jer nema smisla uplaćivati 55 god a trošiti, natezati je da izgura mjesec dana, 10 god.
 
Nazad
Vrh