Chat 17

Де, можеш и боље да га циматаш. Узмеш нешто из онога што је написао, па као то доведеш у питање. Питаш га да ли је сигуран да је тај лик кога је поменуо баш он или неко ко се исто зове.
 
Де, можеш и боље да га циматаш. Узмеш нешто из онога што је написао, па као то доведеш у питање. Питаш га да ли је сигуран да је тај лик кога је поменуо баш он или неко ко се исто зове.
Ma on kao da je leteći reporter sa ratišta.Ja imam utisak po njegovim linkovima da Ukrajina vodi 20:5 a igra se do 21.
Ili je možda kontrolor leta aviona i dronova-16 sati za Ukrajince a 8 za Ruse (na crno).
Ili ga mali broj ljudi prati,ostali ga blokirali.
 
Ма немам баш толико времена, него оно село што су освојили и лепили украјинску заставу је у ствари одмах после границе а не близу курска и нуклаерне електране. Исти назив имају два села. Између њих 30-ак километара. Видео сам деманти али ај да видимо докле иде.
 
Sace to Rusi da skesaju.
stigla ruska vojska, ima da se ukrajinci useru od straha:

kursk-defenders-niggers.jpg


valjda se zato i pojacala evakuacija u Kurskoj oblasti, pomislili ljudi stigli ljudozderi, more ne brinite ruska braco to su ruski vojnici, aman, oni ce vas spasiti od globohomo evropljana!

Evacuation-announced-in-Belovsky-district-of-Kursk-zone.png



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh