Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au Bokte, Gorane, pa da li je to moguće? 😂
Baš smo nas dvojica razgovarali i svemu i svačemu iz naših životnih priča, ali nisi mi se nikada hvalio da si bio DŽigolo. 😂
Jesi sav tako vižljast, kako žene i vole.
 
Madjar mi u Kanjizi lepo rekao: znas, ja sam ucio titovu skoli i isao u titovu vojsku i morao sam da znam srpski jezik. Sad je mladima omuguceno da se skoluju na madjarskom celo skolovanje, od vrtica do faxa, a u vojsku ne idu. I kako da znaju jezik?
Deda i komsija su 78-me godine isli po crep za kucu u Kanjizu, i kaze koga god su pitali niko nije hteo dq prica na srpskom. I nadju jednog mladica ,fin posten, oni ga pitali da im objasni kako da nadju firmu Potisje, ovaj ih poslao na drugu stranu

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
R4tP1R9.jpg
 
Ево за ове западњаке што не верују и теорије завера...
Све се теорије обистињују... Елон Маск уградио чип у мозак прво мајмуна па онда и у човека...
Фабрике брашна од црва у Италији...
Скандинавци производе месо из епрувете од људских ћелија...
Где иде тај западни свет?

Није ни чудо што западњачки сељаци штрајкују јер нема сврхе да производе било шта кад ће храна да се производи од црва и цврчака и албанског парадајза...

🐦⬛
🇮🇹 У Италији основана прва фабрика брашна од инсеката

Прва италијанска фабрика брашна од инсеката отворена је у региону Марке, у централној Италији, упркос противљењу министра пољопривреде те земље Франческа Лолобриђиде.

🐛 Хосе Франческо Ћани, извршни директор компаније Нутринсект, рекао је за Ансу да је тиме "отворено ново поглавље у историји прехрамбене индустрије" и позвао Лолобриђиду "да дође и сам се увери колико је здраво и хранљиво".

🪱 У Службеном листу од 29. децембра објављено је правило којим се у Италији дозвољава брашно направљено од цврчка, ларве Тенебрио молитор (брашнасти црв) и ларве Алпхитобиус диаперинус (мала брашнарица).
 
Прва италијанска фабрика брашна од инсеката отворена је у региону Марке, у централној Италији, упркос противљењу министра пољопривреде те земље Франческа Лолобриђиде.
Треба хватати корак на време. Значи, престајемо са употребом инсектицида и гајимо културе за исхрану инсеката а онда направити неку феромонску амбалажу па нек се сами "беру". Затим ћемо ту храну да извозимо "зеленом западу" а ако претекне мислим да ће свиње и живина то да поједу па за нас да буде кобасица и јаја (да не заборавим рибе). Е онда ће код нас да процвета "прехрамбени туризам".
 
Нико овде није против добровољне вакцинације са испитаним и провереним вакцинама. Сваки родитељ мора да сам сноси одговорност да ли ће да вакцинише своју децу и сваки нормалан ће да вакцинише ако је сигуран у то шта је у вакцини или да му одговорна државна институција потврди да је вакцина сигурна.

Али сулудо је оптуживати невакцинисане због тога што не желе да се вакцинишу екперименталним вакцинама.

Сви на свету имају нека права... феминисткиње, педери и леЗИбејке, пензионери, еколози, мањине, већине, разнородни и овакви и онакви... деца од 14 година и до 14 година... само родитељи немају никаква права... породица је та која испашта... а то им је и једини циљ... кад се уништи породица онда ћемо сви бити срећни и нећемо имати ништа...
 
Нико овде није против добровољне вакцинације са испитаним и провереним вакцинама. Сваки родитељ мора да сам сноси одговорност да ли ће да вакцинише своју децу и сваки нормалан ће да вакцинише ако је сигуран у то шта је у вакцини или да му одговорна државна институција потврди да је вакцина сигурна.

Али сулудо је оптуживати невакцинисане због тога што не желе да се вакцинишу екперименталним вакцинама.

Сви на свету имају нека права... феминисткиње, педери и леЗИбејке, пензионери, еколози, мањине, већине, разнородни и овакви и онакви... деца од 14 година и до 14 година... само родитељи немају никаква права... породица је та која испашта... а то им је и једини циљ... кад се уништи породица онда ћемо сви бити срећни и нећемо имати
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh