Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A kad bi bog dao da ostane tamo kod Arapa , srce bi mi bilo na mjestu . Tamo bi mi bili omrazeni , a u Rusiji braca , al ko mene pita.
 
Вишак слободног времена... Кад се све испланира. Мирости, кад си чуо да се жалим у животу на нешто? Кад погледам уназад неколико година поредећи садашње стање не знам где би ударао. Не желим да трчим, јурим неке резултате нивое и шта још. И гле чуда, радим шта и како хоћу. Јесте да жизе али погоди ко плаћа рачуне. Ако ме нешто занима погледам, потражим за то служи јт.
Људи без обавеза ван посла су под страховитим притиском од свих, шта од себе радити, као што је фејсбук, инстаграм, тик ток и које све друштвене мреже.
Одвикавање
 
A kad bi bog dao da ostane tamo kod Arapa , srce bi mi bilo na mjestu . Tamo bi mi bili omrazeni , a u Rusiji braca , al ko mene pita.
Nece on zbog nas da bude negde daleko . Spreman je kao zapeta puska da nam pomaze 😊
I sam znas da jesmo najblizi sa njima . Iz istog plemena poticemo i to ne mozes pobiti .
 
Jebes Arape , to je sasvim druga kultura i nacin zivota . Oni imaju svoje , a mi svoje , najbolje je to ne mijesati , ko ulje i voda. E to si dobro pomenuo , za cijenu nafte . Sta je njih zasvrbilo ? Opec je nastao 70ih ak se ne varam , od one krize sa cijenom nafte . Otad cijena nafte pored ostalih faktora , mpr ratova itd , uglavnom funkcionise tako da kad cijena ode visoko opec se sastane , dogovore povecanje proizbodnje , i cijena padne . Kad je niska , oni dogovore smanjenje , i cijena ide gore . Zadnjih 20ak dana je prvi put od postanka opeca da je cijena nafte krenula dole i da su par puta dogovorili smanjenje proizvodnje a cijena nije odgovorila na to . I dalje lagano ide dole . To ih izgleda svrbi , nasli se u cudu.
 

Немој да зај*ебаваш човека још се опоравља од овога (срећа да на степеницама није био њихов „вођа слободног света“ јер би се смандрљао доле...):


...или од „неопрезности“ вође „слободног света“ па му и државни секретар бљуцно када је лупио:

 
Malo jesam iznenadjen , al jos bolje . Stvari lijezu na svoje . Jos bolje da se zamotani okrenu istoku . Jos kad bi se Rusi okrenuli zapadu sve bi naleglo , mozda bi se i klima smirila .😂
 
Predsednici SAD su se kretali svuda bez obzira na to koliko su ratova proizveli unazad i koliko je mnogima cilj da zbog istih smaknu jednog pa makar bio i u penziji,sve to bezbednosne sluzbe odradjuju da mi ne moramo da brinemo za njihova dupeta 😁

Могли су да се крећу свуда управо зато што су изазивали ратове. Који је хтео да уведе ред у финансије и да заустави рат баш се њихове службе „побрину“ за њега...нпр Кенеди.

Не знам ко би други покушао да смакне једног од њих? Ко би сада нпр хтео да смакне Бајдена када се зна да темо и не влада изабрани председник него „мафија“ коју нико није изабрао (Бајдена или било ког председника). Бајден је баш оличење те владавине мафије (иначе, лажне демократије) јер тај човек не зна да дал је пошо или дошо. Није за џаба Блинкен к'о на ексерима када је Бајден у близини...:haha:

Ко бре овога да смакне јер би то било бацање метка за џ:

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=11&dd=16&nav_category=78&nav_id=2434399

Благо оно ко верује у стварну демократију у „јуесеј“ његово је царство небеско... :haha:


ПС

Мислим да до сада није виђена јача медијска пљувачина по једном председнику као што је било са Трампом...јер је изгледа једнини председник „јуесеј“ који није отпочео ни један рат...и самим тим не би могао добити Нобелову награду "за мир"...као што су раније добијале масовне убице.
 
Upucati 'mafijasku' marionetu kako kazes bio bi pravi potez tj. Prst u oko najvecem manipulatoru medija i demokratije SADu, a priznajmo da je to san 90% islamskog sveta
 
Poslednja izmena:
Ovo je cista montaza, ovaj ne sme ni po rusiji nigde da ide😂😂😂
...UK intel says.

Такав завршетак има готово сваки заиста фантазмагорични поднаслов или сажетак неког текста о Русији који ми се појави у насловима за чланке на порталу "Јаху", када свратим да проверим поштанско сандуче. Ако ти је за утеху и за дику, обавештајни кругови Уједињеног Краљевства и ти имате неколико заједничких ствари - русофобију коју ни реалност не може омете.

Е, да имате и још једну појаву заједничку - ни они, ни ти више не кокодачете о томе како Руси гранатирају атомску централу у Запорожју која је у њиховим рукама од почетка рата, тј, да сами себе гранатирају. Кад се само сетим колико си ономад био упоран са понављањем тог идиотизма овде на форуму - "...кме, кме, гађају нуклеарну централу, кме, кме, рашириће се радијација..."

Ијао, можда није требало да те подсећам на то - сад ко о чему, ти ћеш да понављаш тај идиотизам са новим еланом. :(
 
Negde sam gledao slike-citao clanke Putinovih dublera, pa slike dal Bajdenov na potiljku se maska odlepila... Ako je pravi Putin i ziv postojeci lik.
 
putin-body-double-chin.png
 
Sve je to manje bitno. Dal neko pravi stetu i muci svoj narod prvenstveno. Dal donosi pravdu,zakon i slobodu ili puni groblja sirotinjom dok elita jedino dzepove puni , to je bitno.
Danas ili juce , u Izraelu ili Gazi poginuo je sin nekog Izraelskog ministra u borbama kao pripadnik vojske .
 

Dobih od kolege link ..ima 18 ili vise povezanih epizoda ( Nastavaka ) , interesantan vrlo pogled na sva desavanja u svetu kroz istoriju a narocito u danasnjici , pa ko ima malo vremena da odvoji i pogleda serijal, verujem da ce staviti prst na celo i zapitati se koliko smo apsolutno neupuceni u desavanja koja nas okruzuju ... :oops: :unsure::eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh