Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jednom pre dosta godina ciga na pijaci prodaje akcione lutke i jednom klincu pokazuje nindza kornjece i kaze ovaj je donatelo,mikeandjelo i ronaldo

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li odgajivačnica ( pasa ) može da se registruje u naseljenom mestu ? ( prigradsko naselje )
Naime , čovek u komšiluku ima 7 kom . kučadi a čuo sam da je dozvoljeno po 3 u dvorištu osim kad je odgajivačnica u pitanju . ( Onda može koliko hoće )
Svaki pas je u posebnom boxu , ima ih raznih , doberman , pudlice , francuski buldog , maltezer , gazda ne zivi u blizini pa kad zaarlaucuuuuuuu.......
P.s ima li negde one nečujne pištaljke za kučiće ili slične stvari da i ja njima zabiberim ?
 
Najbolje da ti to vidis sa policijom ili azilom, ako vidis da nema nista od njih tek onda biberenje. Kazne su da te srčani strefi, barem ovde u BiH..
Znam i ja da je biberenje najbolje ali cime. Sad ne mozes naci misomor da valja, evo prosle zime smo pukli makar 50e za otrov oko kombajna i opet se zavuku 3-4 komada u njega.. Cak ne mozes naci ni otrov za mrmka vise da valja, do sada se nekako nalazilo ali sada ga nema nigdje..
Prije je bio neki tecni otrov koji pomijesas sa cime oces i otrujes pacova, ali je bio jak da konju otegne papke..
 
Ma kad bi imao neki aparat koji proizvodi niskofrekventne tonove ( ili sl. ) i da ih to nervira ne bi zalio pare
 
Ja za miseve i pacove koristim cinkfosfit i kolo girice izmesam

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Сад из маркета, благо шокиран. Петит кекс са маслацем могао се купити до пре неколико месеци 165-185 динара 600 грама (о томе како су смањивали са 1кг-800-600 гр да не пишем) а данас читавих 280 динара. Тост хлеб 500 гр 150 динара.
Идемоо...
 
Imas mekane pogacice za mišove okacis na zid kesu oni je pronadju ne moras da bacas ,idu na nji ko blesavi takodje psi je volu da pojedu pa moras da vodis racuna gde bacas
 
Сад из маркета, благо шокиран. Петит кекс са маслацем могао се купити до пре неколико месеци 165-185 динара 600 грама (о томе како су смањивали са 1кг-800-600 гр да не пишем) а данас читавих 280 динара. Тост хлеб 500 гр 150 динара.
Идемоо...
Važno je da znamo ko je kriv za sve to.
 
Imas mekane pogacice za mišove okacis na zid kesu oni je pronadju ne moras da bacas ,idu na nji ko blesavi takodje psi je volu da pojedu pa moras da vodis racuna gde bacas
Nisam siguran šta su te pogačice... Ja stalno koristim mamke kao što je ratimor, i isto sam počeo sumnjati da ga kerovi diraju...
 
Изгледа да имам подстанаре.
6ee54484aef9a15a7fb01f3e31140830.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh