Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da napomenem da se dize prasina jer je doslo do zapandog sveta, dok su neki umirali od nekih bolesti po Aziji i Africi kada je vlado MERS zpadanog coveka je bolelo cose zato sto nije u njihovom dvoristu.Sada je situacija malo drugacija.
 
Nigde ja nisam napisao da smo najpametniji daleko smo od toga nazalost.Ne bismo bili u govnima do guse.Opet stavljas to zvalalovo sizofreno stvorenje u kontekstu samnom.

Za mene su te zapadne drzave koje odbijaju rusku i kinesku vakcinu, suspenduju AZ gluperde.Moze da tumaci ko kako hoce.Ljudi i umiru, ekonomija trpi gubitke svakodnevno oni ga tupe.To su gluperde za mene.

Italijani obicni gradjani su se zaprepastili kada su njihovi zvanicnici supsednovali AZ bila im je jedin spas u nekim regijama koje su bile teso pogodjene.

Nestorovic je sarlatan koji tupi kako mu vlast kaze da zaglupljuje ovaj narod.Pazi smuckane, sve prosle trecu fazu testiranja, radilo se mesecima na njima.

Da remiziramo posto ovo vodi u nedogled.

Virus postoji iako su mnogi lupetali da ga nema.
Vakcina ne stiti ni jedna 100% nikada i nije.Stiti od tezih oblika bolesti.Svi ce zakaciti pre ili kasnije.
Dosta ljudi se zarazilo posle vakcinacije zato sto se opuste misle da deluje vakcina instant, pa kad zakace posel narod kaze koliko ih je umrelo od vakcine.
Brnjice kako ih neki zovu su se i ranije nosile.


Virusi postoje i uvek ce postajati.Ljudi su umirali i umirace od njih(nekih).Neki samo cekaju da mutiraju.

Postoje nekoliko grupacija kod nas oko vakcina.

1.Ljudi koje se plase prvi otrcali da se bocnu.
2.Ljudi koji su svesni da treba da se vakcinisu da li zbog sebe ili drugih.
3.Oni koji se plase cekaju da prodje jos neki period da se pelcuju.
4.Oni koje se plase cekaju da prodje 10 godina jer je tako bila praksa nekada - kao moj drug(ja mu kazem samo ti cekaj, a majka mu ima zdravsvenih problema.
5.Retardi koji boli Q za druge (obicno mladi) mald je on pregurace bitno je da ide zurke i da se slusaju rijaliti zvezde ...Svesni da mogu da ubiju nekog starijeg ili nekog ko ima dijabetes , leukemiju, neko dete sa tim bolestima... Za robiju su, i to u najtezim uslovima.Tu spadaju i oni antivakseri koji igrase kolo oko spomenika bukvalno pisaju po zrtvama i njihovima porodicama.Kao da nista nije bilo.
6.Retardi koji su lizali flase po marketima, gelendere, pljuvali po dugmicaima liftova ... Jos gora grupacija od ovih gore navadenih.
7.Vakcinofobi kojima su razni teoreticari zavere isprali mozak Dr.Jovana, Nestor, i slicni vudu vraci.Koji gostuju na pinku, hepiju balkan info i drugim debilanama.

Ovu grupaciju treba osvestiti ali to je veoma tesko.Mnogo ih je.

Objavljeno 15 marta ako treba da prevedem ovima koji engleski nisu imali u skoli
A šta si ti po zanimanju ako nije tajna, mislim za šta si školivan
 
Sta te briga.Nisam iz medicinske struke ako te to zanima.

Covek se uci dok je ziv i usavrsava u raznim oblastima, skolovanje traje citav zivot.
 
Nestorovic je skolovan lekar i odlican lekar, to znam iz nekih izvora.Jednostavno sere zato sto ga neko placa da kenja.

Pa lupetao je i raznim vanzemaljcima ako se dobro secam.Neki doktori su predlagali rakiju i snit slanine.Medicina 21 veka.

Za mene su retardi iz grupacije 5 i 6, tako je moje misljenje i neca ga niko promeniti.
 
Не знам шта и како,али супругина пријатељица се у Де вакцинисала Астра Зенеком пре месец дана,потпуно здрава,права витална и једва претурила.После вакцине 4 дана није могла да устане из кревета.Јбг.
 
Mislim da sam dovoljno rekao.Lepo ti kazu da mozes imati neke nus pojave.Kao i kod svakog leka.Neki se zaraze ranije period inkubacije virusa moze da bude od 2-3 i do 13 dana.

Potpisujes papir nece doktor da nagadja da li si postao alergican na nesto a ranije nisi bio.Ili imas neku boleset pa se iskomplikuje, a nisi ni znao da bolujes od neceg.To je jednostavno tvoj izbor ako neces da prihvatis rizike, nemoj da se vakcinises.Onda nosis rizik da te korona sjebe ili ne.

@ Barbula

Druge vakcine imaju isto nezeljena dejstava samo se o tome cuti.I ruska i fajzer i kineska.Za fajzer znam da ima vise slucajeva od AZ.

Az je zabranjean jedino u Ger, odobrena u 70 a ceka jos u 70 drzava.Ova za broj zemalja je stara vest.Prosla je trecu fazu ispitivanja u USA.Valjda oni nesto znaju.Mnogo slucajeva uopste nije dokazano da imaju sa vakcinom.Izgleda da mladje zene koje uzimaju tablete protiv zaceca pa dodje do komplikacija.Da li i herapin, i slicne lekove.Da li u tu grupu spadaju i antikoluganti nisam siguran, citao sam nesto malo o tome ali nemojete mi verovati.

Imas link gore sa twitera i tu ti je i odgovor.
 
Miksan:
Ako si spomenuo te što su igrali kolo,zaboravio si one što su otvarali spomenik pa i tamo neku gondolu.Samo spominješ one koji su protiv vakcinacije a to je sigurno nekih 70 do 80% stanovništva.Ni malo mala brojka.Misliš da su Nestorović ili Jovana uticali da se ljudi ne vakcinišu.Kako nisu na tebe uticali.Ta priča ne pije vodu.Mora se prihvatiti činjenica da ljudi imaju glavu i ona im služi da sami odlučuju ako imaju tu mogućnost.
Garantujem da je veliki deo vakcinisanih iz SNS po direktivi i kad njih odbiješ.šta ostane.
Ne smem dublje da ulazim u diskusiju oko smrtnih slučajeva u zadnje vreme da mi se UDBA ne zakači a to nauka smatra nemogućim iako ima primera-koji se naravno ne mogu dokazati jer su samo slučajnosti.
 
Nigde ja nisam napisao da smo najpametniji daleko smo od toga nazalost.Ne bismo bili u govnima do guse.Opet stavljas to zvalalovo sizofreno stvorenje u kontekstu samnom.

Za mene su te zapadne drzave koje odbijaju rusku i kinesku vakcinu, suspenduju AZ gluperde.Moze da tumaci ko kako hoce.Ljudi i umiru, ekonomija trpi gubitke svakodnevno oni ga tupe.To su gluperde za mene.

Italijani obicni gradjani su se zaprepastili kada su njihovi zvanicnici supsednovali AZ bila im je jedin spas u nekim regijama koje su bile teso pogodjene.

Nestorovic je sarlatan koji tupi kako mu vlast kaze da zaglupljuje ovaj narod.Pazi smuckane, sve prosle trecu fazu testiranja, radilo se mesecima na njima.

Da remiziramo posto ovo vodi u nedogled.

Virus postoji iako su mnogi lupetali da ga nema.
Vakcina ne stiti ni jedna 100% nikada i nije.Stiti od tezih oblika bolesti.Svi ce zakaciti pre ili kasnije.
Dosta ljudi se zarazilo posle vakcinacije zato sto se opuste misle da deluje vakcina instant, pa kad zakace posel narod kaze koliko ih je umrelo od vakcine.
Brnjice kako ih neki zovu su se i ranije nosile.


Virusi postoje i uvek ce postajati.Ljudi su umirali i umirace od njih(nekih).Neki samo cekaju da mutiraju.

Postoje nekoliko grupacija kod nas oko vakcina.

1.Ljudi koje se plase prvi otrcali da se bocnu.
2.Ljudi koji su svesni da treba da se vakcinisu da li zbog sebe ili drugih.
3.Oni koji se plase cekaju da prodje jos neki period da se pelcuju.
4.Oni koje se plase cekaju da prodje 10 godina jer je tako bila praksa nekada - kao moj drug(ja mu kazem samo ti cekaj, a majka mu ima zdravsvenih problema.
5.Retardi koji boli Q za druge (obicno mladi) mald je on pregurace bitno je da ide zurke i da se slusaju rijaliti zvezde ...Svesni da mogu da ubiju nekog starijeg ili nekog ko ima dijabetes , leukemiju, neko dete sa tim bolestima, trudnica... Za robiju su, i to u najtezim uslovima.Tu spadaju i oni antivakseri koji igrase kolo oko spomenika bukvalno pisaju po zrtvama i njihovima porodicama.Kao da nista nije bilo.
6.Retardi koji su lizali flase po marketima, gelendere, pljuvali po dugmicaima liftova ... Jos gora grupacija od ovih gore navadenih.
7.Vakcinofobi kojima su razni teoreticari zavere isprali mozak Dr.Jovana, Nestor, i slicni vudu vraci.Koji gostuju na pinku, hepiju balkan info i drugim debilanama.

Ovu grupaciju treba osvestiti ali to je veoma tesko.Mnogo ih je.

Objavljeno 15 marta ako treba da prevedem ovima koji engleski nisu imali u skoli
MIKSANE ne mogu na osnovu ovog posta da odredim sta je po tebi istina i gde je resenje ❓ A da bi odradili najbolje za celu naciju moramo da znamo sta je najbolje resenje i ko je najstrucnija osoba koju treba poslusati. Posto cenis da Nestorovic nije osoba koja bi trebala da daje izjave ili da savetuje KAZI MI KO JE PO TEBI COVEK ODLUKE KOJI BI TREBALO DA PREVAGNE KLACKALICU ❓Evo ja naprimer zelim da se vakcinisem i jos 150 clanova moje sire familije ali samo treba neko strucan da nas ohrabri i da nam ulije poverenje. Posto si precizno skenirao celu cituaciju i problem zanima me kako si dosao do pravih saznanja i sta je najbolje za spas nacije KOJI SU IMUNOLOZI NAJVISE UTICALI NA TEBE ILI SI MOZDA VISE PRATIO MARKETING OVIH STO SU NAS PONUDILI DA BUDEMO EKSPERIMENTALNI KUNICI pa ni manje ni vise zakljucijes da ovih 87 posto sto se nisu vakcinisali da ih treba najstrasnije sankcionisati, ,ZNACI DA BI JEDAN DEO NASE POPULACIJE BIO ZADOVOLJAN JA KOJI SAM ZDRAV KAO DREN TREBA DA UBRIZGAM U SEBE NEKI NEPROVERENI SERUM OD SLEPOG MISA DA NE BI NEKOGA ZARAZIO❓SAD MI NIJE JASNO KAKO JA KOJI SAM ZDRAV MOGU NEKOGA DA ZARAZIM A JOS MI VISE NIJE JASNO KAKO JA KOJI SAM ZDRAV MOGU DA ZARAZIM VAKCINISANE I ZASTICENE❓❓
 
Primio sam protein od simpanze pa mi nista nefali.Mozda sam postao simpanza.

Informisao sam se.Ks je samo zbunjivao ljude, od pocetka kako nestor rece smesan virus.
Treba lepo informisati ljude, a ne da slusaju vesica i ostale politicare.Dobro rade za njih uvlace im se u **greška zbog para pa je normalno da serendaju.Kada je najveca zaraza nisu zakljucali sve znaju da ce doci do bankrota.

@ mornar

Pa lepo zarazis se i zarazis drugog.Lep sam napisao da vakcina nesitit od zaraze.Ti sacekaj da se zarazis posto neces da se spricas, mozda preguras lagano mozda zavrsis isod zemlje a mozda bude nesto izmedju.Primis jedan protein virusa kroz vakcinu ili hiljade kroz zarazu.Sta mislis sa cime ce se organizam lakse izboriti?
 
Miksan:
Ako si spomenuo te što su igrali kolo,zaboravio si one što su otvarali spomenik pa i tamo neku gondolu.Samo spominješ one koji su protiv vakcinacije a to je sigurno nekih 70 do 80% stanovništva.Ni malo mala brojka.Misliš da su Nestorović ili Jovana uticali da se ljudi ne vakcinišu.Kako nisu na tebe uticali.Ta priča ne pije vodu.Mora se prihvatiti činjenica da ljudi imaju glavu i ona im služi da sami odlučuju ako imaju tu mogućnost.
Garantujem da je veliki deo vakcinisanih iz SNS po direktivi i kad njih odbiješ.šta ostane.
Ne smem dublje da ulazim u diskusiju oko smrtnih slučajeva u zadnje vreme da mi se UDBA ne zakači a to nauka smatra nemogućim iako ima primera-koji se naravno ne mogu dokazati jer su samo slučajnosti.
Isto mislim i za njih sto i za politicke skupove sns mafije i razne druge manifestacije.Lazne opozicione mitinge ...
 
Ko bi znao dali te boce djeluju ili ne ali brate bodu nekako visoko. Da je sa unutarnje strane lakta, aaa miline.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh