Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugari, da li znate ko vrsi prevoz kamionom po Vojvodini, treba da se preveze jedna šasija od prikolice, mislim da je težina oko 1500kg, dimenzije grubo 5m x 1m x 2m ? Tura je oko 200km, ukupno.
evo ja vrsim prevoz
 
Pa kada čujem ko mi to napisao prosto mi drago jer je on čovek od znnja koji se i u medicinu razume tako da se nisam potresao i svidja mi se što je naučio jednu reč koju stalno koristi protiv nas mogao bi još malo da pročita pa da koristi još neku reč!
 
Šta se bakćete sa njima. Bitno da ovde stvari napokon funkcionišu kako treba. Čak sam i ja zadovoljan kako se stvari odvijaju u stručnim temama.
 
Mislim da se ta licnost ne bi trebala da spominje na ovome forumu posle postova u kojima je izvredjao nekoga koga niti je video niti poznaje. To se u najmanju ruku moze nazvati bezobrazluk i prostakluk.
 
Eeee sad ce Forum propasti,jel se meni cini ili je Attila napisao da je zadovoljan forumom tj napisao poruku u kojoj nas ne grdi. :osmeh:
 
Sto bi Balasevic rekao "Kad zakon metlom zamahne" a sve pod maskom velikog druzeljublja i velike sloge.
2u8a1lj.jpg
 
Pa kad grdnje urode plodom, valjda je red i da se napiše koja pohvala za trud? :osmeh:
 
NA molim te ne spominji ih vise, otisli su i neka im je sa srecom. Ime doticnog ne treba da bilo ko pomene na ovome forumu posle onih napisanih gadosti i bljuvotina.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh