Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto mi je tema vinarstvo jos uvek u kvaru, a ja moram da pitam, nadam se da ne narusavam neko pravilo foruma. Dali moze da se pece rakija od grozdja ( celo, nije otakano vino) bez imalo secera?
 
Šta da vam kažem sem toga da berba kukuruza nije još u punom jeku ali pale sve redom.Izgorela čoveku tabla od 50ha,nema ni klipića da je ostao.Pale ljudi a ne vode računa uopšte i što je najgore sve je suvo ko barut kanali,putevi,ardale,livade.
 
Meni kad dodje tetka iz Amerike,to je samo u vidu menstruacije.Nikakve vajde,samo stete.::samo bes::
Da ne bude zabune,to je zenina tetka.:osmeh:
 
jeste obratili paznju na zadnji servis Nemica u 5 setu ? hahaha ko je gledao sigurno se smejao kao ja..........
 
Drugari, da li znate ko vrsi prevoz kamionom po Vojvodini, treba da se preveze jedna šasija od prikolice, mislim da je težina oko 1500kg, dimenzije grubo 5m x 1m x 2m ? Tura je oko 200km, ukupno.
 
Oooo dobro vece,drago mi je sto sam ovde domacin a jos draze sto sam gost na sestrinskom forumu cujem da su me danas spominjali ceo dan bas im falim izgleda.
 
Ma to je seka od foruma,bas mi se svidjaju. :cool:
Oktrili smo da Panonstib nije operisao srce,sad su mene uhvatili i jedva cekam da cujem sledece epohalno otkrice. :osmeh:
 
Ne znam nisam zeleo da ulazim u srz njihovih problema,ali vidim sreci su kao majmun u cirkusu kad dobije bananu. Ma bitno je da je njima lepo kao nasim politicarima kad su "uhvatili" Karadzica.
 
Kazu da je gospodin @paonstib najveci folirant i da jos nije prispeo ni za segrta, a kamoli majstora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh